Ekipa do MMORPG (Popularne, małe wymagania, system party)

raczej na tym laptopie to bedzie katorga a nie plynna gra.

Też z chęcia zagram . Najlepiej w coś gdzie nie ma nudnego i monotonnego expienia, wiadomo na początku do pewnego lvl'a tak jest ale chodzi mi o późniejszy element gry Wiele słyszałem o Lineage 1 i 2, mój kuzyn w to grał dawno temu, podobała mi sie ta gra ale pewnie jest tam zrypany item shop lub jest pay to win, nie wiem nigdy nie grałem, a jestem ciekaw

Nie chcesz nudnego monotonnego expa, a proponujesz lineage ;)

@op

Silkroad? Na isro też może bym pograł. Sro-R niestety zbyt duże opóźnienia.

No sorki, napisałem też, że nigdy w to nie grałem widziałem tylko jak kuzyn na max lvlu w to gra wydawało sie fajne :D poza tym to było bardzo dawno temu, czyli odpada ;)

moze jednak cabal?
wymagania małe,a populacja jak nawet nawet :D jest z kim biegac na dungi.
Wczoraj zaczelismy grac z grupką zajomych wiec na na dungi nie bd problemu wspólnie chodzić i poznawać magie tej gry :D

Zapraszam Cie do prywatnego serwera wowa wiecej na pw jesli cie interesuje to jaki serwer i wgl. Wczoraj zaczalem gre a gildia juz jest wiec nie ma problemu z tsem tak samo.

A moze by tak guild wars 2? Ostatnio jest f2p, ludzi masa (zwlaszcza calkiem nowych wiec poszkodowany nie bedziesz), IS bez p2w... Jedyne co to jest pare minusow - restrykcje na czat mapowy (dzieki temu nie ma bzdurnego spamu "help pls! Help! HELP!!!" ani wyzwisk wiec atmosfera jest dobra), restrykcje na TP + brak nagrod za dzienne logowanie. Co do tych nagrod to to chyba najbardziej moze was zabolec :). Ot np skutecznie wydluza wam exp - brak ksiazek do expa (daja 1 lvl), brak exp boostow, ale tez wydluza zwykla gre - laury, bardzo przydatne na max lvl sie otrzymuje tutaj w duzych ilosciach (ale w grze tez mozna je pofarmic), czy tez mystical coins, albo jakies bajery z IS pokroju zwiekszona predkosc poruszania sie. W IS sa TYLKO stroje dla postaci, skiny na bron/zbroje + jakies tam finishery, kurierzy listowi itd. Wiec nie ma ze np wydasz w sklepie 100 zl i jestes nie za zarypania.

Co do wymagan technicznych... Moim zdaniem nie sa za duze :). Jak juz kiedys wspominalem da sie pograc komfortowo nawet na zintegrowanej karcie graficznej intela (sciny jedynie przy miastach z wieksza liczba graczy). A co z reszta? Klasyka. 2 rdzeniowy procesor 2.0+ GHz, 4 gb ramu (miedzy 4 a 8 nie ma roznicy przykladowo, no moze taka ze mapa sie wczytuje 1/1000 sekundy szybciej, wow xd), karta graficzna.. jesli nie zintegrowana to na 100% pojdzie, tylko z opcjami trzeba pokombinowac + ewentualnie rozdzielczosc, a jesli integra to na najnizszych pojdzie spokojnie :)

na intel 2 core duo 2,93GHz, 4gb ram i karcie GF9500GT 1gb gralem na 30 fpsach, wiec da sie pograc. o ile ktos lubi 30klatek na sekunde ^&^

Wildstar chba przechodzi na free2play. Co wy na to?

Wildstar chba przechodzi na free2play. Co wy na to?

nie chyba tylko przechodzi

Jeżeli jeszcze czegoś nie wybraliście to ja mógł bym polecić Cabal 1 na serwie Jupiter. Gram w Cabala od 2008 roku więc mogę we wszystkim pomóc w razie czego, a druga gra to Rappelz. Grałem pare lat temu i powróciłem ostatnio. Teraz Rappelz jest troszkę ułatwiony więc nie było by problemu załatwić każdemu peta do walki, gdzie nie ukrywajmy dobry pet jest podstawą gry w tym MMORPGu, jak i zrobić lepsze questy. Mimo wszystko, żeby expić, dalej potrzeba ekipy bo samemu się zbytnio nie poexpi (sam stoję w miejscu z levelem bez party) lecz jak wybierzecie coś innego to sam mogę się dolączyć do ekipy. Skończyłem póki co z Cabal 2 to jest sporo czasu wolnego :) Mam 19 lat, a TS3 to nie problem.

Na dzien dzisiejszy chyba tylko gry b2p lub te ktore dopiero przeszly na system f2p. Owe gry sa tresciwe i bogate w contenty. Zas reszta gier f2p pierwotnie byly i beda crapami, po prostu nie warte sa uwagi.

Również zapraszam na wildstara w gre tego typu można się ciagnac :) jak będziesz zainteresowany tym tematem to zapraszam na pw albo na gg podane w profilu :P:)

Opis jak nic pod metin2 :D Jednak gra wymaga zasobnego portfela :)

Ja dalej przystaje do moich dwóch propozycji :D choć bardziej polecam Cabala. A wildstar, pewnie pogram jak przejdzie na F2P, więc jak byście się zdecydowali też na Wildstara to pewnie bym dołączył. Zależało by też od mojego laptopa czy bym miał spadki FPSów czy nie, bo mam taki problem, że nawet na słabszych grach mam spadki i nie ważne czy na LOW czy ULTRA :D

Ma ktoś ochotę pograć w eve online? Jeśli tak zapraszam na emalia po.wskazówki wytłumaczę itp. Darusss@gmail.com

Szukam ludzi którzy rozpoczną ze mną zabawę w MMORPG, które wspólnie wybierzemy. Komunikacja będzie się odbywać poprzez Teamspeak3 lub inny komunikator głosowy, który również wspólnie wybierzemy, jeżeli nie masz ochoty rozmawiać czy nie posiadasz mikrofonu nie ma sprawy, bylebyś był dostępny lub słuchał, to znacznie nam ułatwi komunikację.

Kilka punktów które chciałbym, aby zostały spełnione:

  • Gra musi być popularna, aby bez problemu odszukać resztę kompanów, aby kipiało liczbą online;
  • Grafika na tyle mało wymagająca, aby można było również pobawić się na laptopie/słabszym komputerze;
  • MMORPG musi być 3D, rozumiem, że nie tylko grafika dostarcza nam przyjemności, jednak jestem zdania, że w tym wieku nie wystarczą kwadraty, gra z ciut lepsza grafiką może dostarczyć nam też fajnych przeżyć;
  • Gra Free to play, bez item shopu nafaszerowanego itemami pay to win, jak wiadomo w każdej darmówce jest item shop, jednak niech to będzie na rozsądnych zasadach;
  • Gra nastawiona na dungeony, raidy, party, czyli to co jest esencją wspólnej gry w MMORPG;
  • Grafika nie cukierkowa

Jak na razie to tyle moich "widzimisię" , co do wieku ustalmy 17+, sam mam 23 lata, wyjątki w trakcie gry może powstaną.

Możecie dawać swoje propozycje, ostatnio sporo ludzi polecało gry typu Rappelz, nie wiem co sądzicie, może coś fajniejszego da się polecić. Jak zbierze się kilka osób i wybierzemy tytuł, każdy go pobierze i spotkamy się na komunikatorze głosowym.