Ekipa na lata


#101

Przyznam, że się zainteresowałam. Grałam w ArcheAge dawno i krótko, więc niewiele z tego pamiętam, ale chętnie spróbuję swoich sił :slight_smile:
Także również proszę o discorda na priv


#102

Witam, chętnie bym spróbował swoich sił w AA (nigdy nie grałem w to MMO), poproszę o link do discorda :slight_smile:


#103

Podesłałbyś discorda? Nudzi mi się w wakacje i miło by było spróbować czegoś ze zorganizowaniem


#104

Poszło! :wink:


#105

Piszę się na to! Aktualnie nie mam czasu na grę przez napięty grafik w pracy, ale od następnego tygodnia będę aktywny na co dzień. A jak to w grach MMO, fajnie byłoby znaleźć dobra ekipę :slight_smile:


#106

Leci priv @Garim ! :slight_smile:


#107

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy poradnik, który przybliży im wygląd end game’u. W poniższym artykule znajdziecie informacje o jednej z kilkunastu codziennych aktywności bazowych. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Ponoć apetyt rośnie w miarę jedzenia, a u nas wszyscy wciąż głodni…

Poradnik początkującego-MISTMERROW

Czekamy na każdego z Was! :wink:


#108

W sumie to chętnie spróbuję pograć, co prawda obłożony jestem już trochę grami (FF XIV, Conan Exiles i parę innych pomniejszych), a do tego nie mam za wiele czasu na gry (ach to dorosłe życie), ale chętnie popróbuję czegoś nowego i kto wie, może wsiąknę na dłużej? Jeśli można to proszę o adres discorda na PW :slight_smile:


#109

powiem jedno porzadnie zrobiona prezka (ucz sie guru:P) wlasnie zaczynam obaczac co i jak no i oczywiacie poprosze o zapke na disa


#110

Przeczytałem całą wypowiedź (tak tak! :stuck_out_tongue: ) i nasunęły mi się 3 pytania:

  1. Jak wygląda ten inny system DKV? Nie ukrywam, że byłem wcześniej w największym sojuszu na serwerze - stare serwery (2 zamki) i wyglądało to tak, że osoby, które nie miały czasu na rajdy i większe aktywności pozostawały z żałosnym wręcz eq w porównaniu do pozostałych, a to z kolei rodziło niepokojące podziały, które skutkowały dramami, rozłamami itp. Zakładam, że skoro gildia jest typu casual to i system wynagradzania powinien być nastawiony na casualowych graczy :slight_smile:

  2. Owego czasu grałem full supportem/healerem (kocham klasy supportujące). Niestety pomimo ogromnej gildii nie znalazłem żadnej osoby, która zechciałaby pomóc mi w wykonywaniu misji, wbijania poziomu (dotarłem na kontynent frakcji przeciwnej i jako typowy support nie miałem za wielkiego dmg, co skutkowało ciągłymi zgonami, utratą EXPa i powtarzaniem do upadłego tych samych fragmentów gry). Jak wygląda sprawa ze wspólnym wbijaniem poziomów w waszej gildii? Jak dobrze wiedzą weterani MMO - supportów i tanków zawsze jest niedobór, natomiast ich wbijanie nie należy do najłatwiejszych (nie mówiąc już o eq).

  3. Głównym powodem upadku AA był ogromny P2W na starych serwerach. Jak wygląda to na nowym serwerze?

Z góry dzięki za odpowiedzi :slight_smile:


#111

Witam chetnie pogramz wami w nastepny tyg ide składać kompa czy mogl by mi ktoś powiedziec czy na takim sprzecie pogram spokojnie w AA czy coś jednak wymienić? https://www.morele.net/inventory/info/79baf6d5/


#112

nawet nie żartuj … na 100% pójdzie


#113

Będzie śmigać, czekamy na Ciebie! :wink:


#114
  1. DKP na razie nie funkcjonuje z tego względu, że aktywności dających jako taki większy profit póki co nie jesteśmy w stanie zrobić, dlatego że 3/4 członków expi do 50, nie mówiąc o 55 i minimalnym pułapie GS. Ponadto zbroje w ArcheAge i bronie zdobywa się zazwyczaj solo, DKP jeżeli już, to będzie się tyczyć nagród w postaci golda, ale funkcjonalność tego systemu i jego zastosowanie w naszej Ekipie stoi pod dużym znakiem zapytania.

  2. W ArcheAge można expić każdą klasą w każdym momencie, nikt nikomu nie każe wbijać soft cap’a stricte healerem, chociaż po aktualnych rework’ach nie mają oni wcale tak małego DMG’a. Innym wyjściem jest też dobranie pod dwa supportowe drzewka, skillsetu bijącego, a w end game zmienić go na ostatni supportujący. Ludzie w gildii w większości expią każdy na własną rękę, gdyż expi się questami, każdy wchodzi kiedy może i ciężko by się było idealnie zgrać, wspólny exp zaczynamy gdzieś od LvL’a 30 od Dungeon’ów, a od 48 wspólnie grindujemy.

  3. Najlepszy Gear w grze jest nietradowalny, ale można go wyfarmić szybciej, jeżeli oprócz grindu inwestujesz w is lub golda. Na szczęście pułap GS na serwerze jest na tyle niski, że soft cap wystarcza by w grupie stawić czoła praktycznie każdemu. A jak wytrzymasz te 2/3 miesiące na soft capie grindując, to możesz i do topki wejść :slight_smile:


#115

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy poradnik, który przybliży im wygląd end game’u. W poniższym artykule znajdziecie informacje o jednej z kilku możliwych dróg do wyboru, w kategorii zdobywania high endgame’owego gear’u. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Otuleni w bitewny pył, wypatrujemy brzasku słońca…

Poradnik początkującego-Hiram Gear & Weapon's

Czekamy na każdego z Was! :wink:


#116

Ok chetnie wbije tylko że ja zielony jestemw ta gre uprzedzam :slight_smile: PS jak sprawa z patronem bo slyszałem ze jest coś takiego w grze ile on kosztuje i czy bez niego oplaca sie wgl grac?


#117

Podsyłam Discorda na priv, na pytania odpowiem jutro, dzisiaj już muszę uciekać, do usłyszenia :wink:


#118

Jakbym mógł również prosić o namiary na discorda, byłbym wdzięczny.


#119

Siemka, można prosić o inva na discorda?


#120

Wybaczcie taką zwłokę lecz wczoraj zatrzymały mnie sprawy prywatne. Adresy Discorda lecą na priv. Do usłyszenia! :wink: