Ekipa na lata

Zapraszam :wink:

Z uwagi na to, że wielu potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge, pozwolę sobie udostępnić najnowszy artykuł, który przybliży im aktualne Eventy(ograniczone czasowo), które to zagościły do świata Erenor. W poniższym wpisie możecie dowiedzieć się co nowego ma dla nas developer oraz przeczytać moją koncepcje na odpowiednie spożytkowanie otrzymanych benefitów. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Weź z nami to, po co inni nie mają odwagi sięgnąć…

Urodzinowe Eventy-Etap II

Czekamy na każdego z was! :wink:

Z uwagi na to, że wielu potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge, pozwolę sobie udostępnić najnowszy wpis, w którym odpowiadam na wołanie gracza o grę wyimaginowaną przez jego wyobraźnie oraz przedstawię dlaczego to właśnie świat Erenor jest odpowiednim wyborem. W poniższej odpowiedzi możecie dowiedzieć się co tak naprawdę decyduje o unikalności i wyjątkowości ArcheAge. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

Lepiej żałować że czegoś się zrobiło, niż żałować że nawet się tego nie podjęło…

MMORPG, w którym dopieszczam postać

Czekamy na każdego z was! :wink:

Aż znowu zrobiła się chęć, by wrócić do ArcheAge ale no… Trino jako developer się nie zmieni, niestety coby nie powiedzieć, daleko im do świetności

Tez chyba sobie wrócę, poproszę o namiar na priv.

To prawda Trion Worlds zniszczyło tą grę u jej zarania, przez co wielu graczy je znienawidziło, w tym ja, ale sama gra jest świetna. Na Legacy owszem robienie czegokolwiek bez dobrej ekipy to walka z wiatrakami, ale na progresywnym na spokojnie jest się w stanie wiele ugrać. Discord podaje już w komentarzach, co by potencjalni chętni nie musieli zbyt długo czekać na odpowiedź, gdy czasem jestem nieaktywny :slight_smile:

Oto adres:


Do usłyszenia! :wink:

No to zaczynam pobierać Arche Age :slight_smile: Czy “EZI” nadal aktualny?

1lajk

Tak jest!
Czekamy! :wink:

Hej. Daawno temu grałem w AA, to był sam początek gry. Czy znajdzie się miejsce? :stuck_out_tongue:

Jak zapatrujecie się na nowy update? :thinking:

Gildia jest mało aktywna wręcz można powiedzieć martwa :stuck_out_tongue: grają maks 1-2 osoby i to tylko żeby ogarnąć farmy i wylogować się. Kilka osób przeszło do international a kilka zrobiło sobie przerwę.

2lajki

sad, ale dzięki.

Nastawianie się na strictę Polską gildię w dzisiejszych czasach jest bez sensu… Raczej nie powalczysz w takiej ekipie, zbyt mała populacja i nie ma z kogo wybrać poważnych graczy.
Z całej polskiej populacji byłego retribution, mogę wymienić 2 polaków, którzy umieją grać i oboje są ze mną w gildii.

Gra jako taka ma 2 oblicza.
Jedno jest stricte casualowe. Grasz swoje, zwiedzasz, typowe RPG, kilka dungów, dużo craftów, dużo roślinek, masa możliwości w kostiumach jak i w dekoracjach domkowych.

Drugie jest nastawione na content. Jeśli chcesz robić tzn. Content. Czyli end game bossy, castle siedge, mass pvp, duże trade runy warte po kilka K golda. To gra jest troszkę bardziej wymagająca.
Albo musisz zapłacić by dostać się do grupy graczy, którzy robią content. Po prostu p2w by kupić gear by dojść do poziomu w którym jesteś użyteczny + poświęcić kilkadziesiąt godzin na naukę skilli, praktykę pvp, ogarnięcie wszystkich bossów.
Albo grindować przez kilkadziesiąt, kilkaset godzin z nastawieniem typowo na rozbudowę ekonomii w celu zarobienia kasy na gear, gemy. Kilka godzin dziennie grindu na kilku postaciach by dogonić tych co zaczęli przed tobą i dopiero potem poświęcić te kilkadziesiąt godzin na naukę skilli itd.

Problem z tą grą mają tylko ludzie należący do grupy pierwszej, mający pretensje do świata, że nie należą do grupy drugiej.

Jeśli chodzi o populacje… Na jakar mieliśmy 500 osobową kolejkę by wbić na serwer wczoraj.
W end game mamy bitki w których uczestniczy po 100 osób (30+vs30+vs40+)
Wszystkie nacje aktualnie się liczą i całkiem dają radę.

1lajk

Czy dalej temat gildii jest aktualny?

Tak :wink:

Cześć Wszystkim. Po przeczytaniu tego tematu postanowiłem spróbować swoich sił w tej grze jeśli byłaby możliwość prosiłbym o link do Discord’a.

Gdybyś mógł podaj link do jakiegos komunikatora (dicord, ts)

Wybaczcie za tak późną odpowiedź, ale natłok obowiązków i choroba skutecznie odciągnęły mnie od wirtualnej rzeczywistości. Proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt na priv. Post zostanie zeedytowany lub utworzę nowy, by nie mylić chętnych i poinformować o zaistniałych zmianach.

Pozdrawiam

Niestety nie mogę edytować tego posta, jeżeli jest to możliwe proszę administracje o zamknięcie tego tematu.

UPDATE

Ekipa na lata-AKTUALIZACJA