Ekipa na lata

Dzisiaj wieczorem jak będę to pogadamy na discord i podejmę decyzję, napisze Ci prywatną wiadomość na forum gdy będę dostępny :slight_smile:

Niestety ale dzisiaj nie wiem czy pojawię się na discordzie z przyczyn niezależnych ode mnie, a jeżeli już to w godzinach późno wieczornych(22/23) w razie jakichkolwiek zmian w moim “rozkładzie jazdy” informacja pojawi się tutaj, pozdrawiam i przepraszam tych którzy ewentualnie czekali, mimo wszystko zachęcam już do expienia, gdyż 18 lipca wchodzi 55lvl, więc fajnie by było wbić do tego czasu 50 :slight_smile:

Szukam MMO - problem

Cześć , zainteresowałem się tym postem i samą grą, można prosić o discord :)?

Kto nie ma planów na dzisiejszy wieczór to zapraszam od godziny 18:00 na Discorda :slight_smile:
Nie masz adresu a jesteś zainteresowany? Pisz priv! :stuck_out_tongue:

Siema. Zainteresowałeś mnie strasznie. Sam ostatnio nie moge się niczego konkretnego złapać. Możesz podesłać na priv discorda?

Właśnie wróciłem do domu i jestem ogólnie dostępny do 24/1 także zapraszam wszystkich chętnych a discord już do Ciebie leci! :slight_smile:

Można adres discord? Chętnie bym spróbował :smiley:

Też się pisze 19lvl :slight_smile:

również chciałbym spróbować tej gry prosiłbym o discorda :smiley:

Też bardzo chętnie się dołączę :slight_smile:

Prosze o link do discorda

Mam nadzieję, że każdemu udało mi się odpisać, przepraszam za opóźnienie względem wcześniejszych zainteresowanych ale byłem bez internetu przez dobrych kilka godzin, niemniej jednak jestem do dyspozycji na discord, którego adres już wam podesłałem, gdyby były jakieś problemy z dołączeniem na serwer piszcie pw :slight_smile:

EDIT 3

Zapraszam potencjalnych chętnych do zapoznania się :wink:

Chętnie bym się dołączył. Czy mógłbym prosić o discord’a?
Bardzo by mi zależało ponieważ nie mam z kim pograć, a samemu nie umiem cieszyć się grą w 100%.
Mam nowe konto i nie wiem jak napisać na priv.

Cześć, gracie w ArchAge jeżeli dobrze rozumiem? Jeżeli mógłby mi ktoś podesłać w PW link do Klienta i Discorda.

Pytanko, czy na takim sprzęcie mam co startować?
AMD FX™-6350 Six-Core Processor (6CPUs), ~3,9GHz
8192MB RAM
Nvidia GeForce GTX 650 TI (2GB)

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Wydaje mi się że powinno uciągnąć bez większych problemów na średnich detalach :slight_smile: Discord wysyłam na priv tak samo do @Smibios. Przepraszam za opóźnienie ale nie miałem dostępu do internetu :confused:

Pobrałem, odpaliłem i spodobało mi się. Jest to moja pierwsza styczność z tą grą, a czemu by od razu nie zacząć grać w jakiejś ekipie? ;v
Prosiłbym o link do discorda na PW :wink:

Ja również chętnie bym się przyłączył :stuck_out_tongue:

Też chętnie pogram, grałem długi czas ale to jeszcze przed 3.0
Kupiłem patrona i sobie powoli lvluje póki co, PW prosze z discordem :slight_smile: