Ekipa na lata

Też bardzo chętnie się dołączę :slight_smile:

1lajk

Prosze o link do discorda

1lajk

Mam nadzieję, że każdemu udało mi się odpisać, przepraszam za opóźnienie względem wcześniejszych zainteresowanych ale byłem bez internetu przez dobrych kilka godzin, niemniej jednak jestem do dyspozycji na discord, którego adres już wam podesłałem, gdyby były jakieś problemy z dołączeniem na serwer piszcie pw :slight_smile:

EDIT 3

Zapraszam potencjalnych chętnych do zapoznania się :wink:

Chętnie bym się dołączył. Czy mógłbym prosić o discord’a?
Bardzo by mi zależało ponieważ nie mam z kim pograć, a samemu nie umiem cieszyć się grą w 100%.
Mam nowe konto i nie wiem jak napisać na priv.

Wydaje mi się że powinno uciągnąć bez większych problemów na średnich detalach :slight_smile: Discord wysyłam na priv tak samo do @Smibios. Przepraszam za opóźnienie ale nie miałem dostępu do internetu :confused:

Pobrałem, odpaliłem i spodobało mi się. Jest to moja pierwsza styczność z tą grą, a czemu by od razu nie zacząć grać w jakiejś ekipie? ;v
Prosiłbym o link do discorda na PW :wink:

1lajk

Ja również chętnie bym się przyłączył :stuck_out_tongue:

1lajk

Też chętnie pogram, grałem długi czas ale to jeszcze przed 3.0
Kupiłem patrona i sobie powoli lvluje póki co, PW prosze z discordem :slight_smile:

1lajk

Kolejny zainteresowany, proszę o PW jeśli można :grinning:

1lajk

Discord już został podesłany na priv do każdego z was, w razie jakichkolwiek problemów z połączeniem piszcie pw :slight_smile: Przepraszam za odpowiedzi z opóźnieniem ale jestem w pracy :wink: Niemniej jednak odpowiem na każde nurtujące was pytanie, dotyczące gry, na chacie Discord.

Czekamy! :slight_smile:

Witam mógłbym dostać discorda i mam problem z zalogowaniem sie na ten serwer

Żeby zalogować się na ten serwer musisz mieć konto utworzone najpóźniej 2 tygodnie przed startem fresh serwera, czyli maj albo kwiecień (dokładnie już nie pamiętam) i nie możesz na tym koncie posiadać innych postaci :slight_smile: Discord już leci na priv :slight_smile:

Hej czyli ja jako całkiem nowa osoba w ten tytuł nie mam szansy wystartować teraz w grze? na tym serwie

Wystarczy że zrobisz nowe konto.

1lajk

Jestem zainteresowany (stosunkowo początkujący w AA), proszę o invit do Discorda :slight_smile:

1lajk

również poproszę o discorda

1lajk

Również chętnie dołączę do gildii (początkujący). Poproszę o zaproszenie na Discord.

1lajk

Poproszę o zapro na discorda

1lajk

Również chętnie wziąłbym udział w takim projekcie, poproszę o discorda :smile:

1lajk