Ekipa na lata!

Max to około 7k średni w którym możesz bić top’ke to jakieś 5k +;)

Witam można jakiegoś discorda ?

1lajk

Witam chetnie bym pogral ale mam problem gdy juz zaistalowalem archeage wyskoczylo mi że jest offline restart serwerów czy ja mam coś nie tak? PS Wszystko Smiaga wlasnie zaczynam gre można prosic o namiary na discorda

1lajk

Jeżeli ktoś nie dostał odpowiedzi, to proszę napisać na priv :wink:

Jestem zainteresowany powrotem do AA ( nie grałem ponad 2 lata). Grałem od samego początku i skończyłem na nie najgorszym gearze ( były nawet legendy :P) . Przestałem ponieważ RNG wygrało z moją psychiką :D.
Czy jest sens zaczynać na tym fresh serwerze ? Czy dalej RNG zabija całą frajdę z gry? Czy muszę założyć nowe konto aby zacząć na fresh serwerze? Oraz czy znajdzie się dla mnie miejsce ? :slight_smile:

1lajk

Miejsce się znajdzie, musisz założyć nowe konto, RNG zostało znacznie ograniczone, jeżeli szukasz dobrej zabawy w fajnej Ekipie to jest :wink: Adres discorda leci na priv :wink:

sciagnalem gra sie fajnie . widac podobienstwa do wowa ale wydaje sie znacznie bardziej rozbudowany.
moje pytanie brzmi na ktorym lvlu moge sie spodziewac wojny frakcji?

Eventy PvP na których jest najwięcej ludzi są okresowe i można w nich brać udział już od 30 lvl’a :wink:

Poproszę o namiary na dicorda na PW

2lajki

Wysłałem na pw :wink:

1lajk

ja gralem przez prawie rok i zacheciles mnie do powrotu :slight_smile:

1lajk

Wiele razy odchodziłem i wracałem do tej gry. To co wspominam najprzyjemniej to ludzi, których spotkałem oraz rozbudowaną rozgrywkę. Może zostanę przy grze na dłużej, także prosiłbym o discorda ;).

1lajk

Zaproszenie wysłane w pw :wink:

1lajk

Chętnie dołącze do Was :slight_smile: Z niecierpliwoscia czekam na DISCORDA :slight_smile: Pozdrawiam

1lajk

Poproszę link do disco z chęcią przetestuje gierkę

1lajk

Wysłałem na pw :wink:

Link do disco? Ewentualnie nick w grze, bo do lidera cos nie moge sie dobic.

1lajk

Wysłałem na priv :wink:

Również prosze o link do discorda :slight_smile:

1lajk

Wysłane :wink: