Elder Scrolls Online

Witam, mam pytanie. Kupiłem ostatnio dodatek Elsweyr i moje pytanie brzmi czy dostanę dostęp jeszcze do jakiś rozszerzeń? Na gry-online.pl piszą " Warto wspomnieć, że ruszyła już przedsprzedaż dodatku. Zakup przed premierą nagrodzony zostanie zestawem wirtualnych przedmiotów. Nabywcy otrzymają również od razu dostęp do pełnej wersji The Elder Scrolls Online wraz z rozszerzeniami Morrowind oraz Summerset. Cóż wierzchowca dostałem a jak sprawdzić czy mi się Morrowind i Summerset odblokowal? Czy to dopiero po premierze?
Dzięki za odpowiedzi.

Sprobuj sie tepnac na te mapy, jak masz odblokowany wayshrine to znaczy ze je masz.

Cóż, zablokowane. Piszą że przy zakupie Elsweyr ma być zablokowany dostęp a nie jest. To mi odblokuj w dzien premiery czy w kulki lecą? Zostaje jeszcze ticketa napisać…

Jeżeli kupiłeś sam dodatek (jako update) to nie dostaniesz ani summerset ani morrowind. Przy prepurchase nowej kopii (pod nowe konto) dostajesz od razu Summerset i Morrowind.

A co do bonusów i dostępu do Elsweyr to dopiero w dniu premiery (poza mountem)

THE ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR DIGITAL UPGRADE

Existing ESO players can also get access to the new Chapter by picking up The Elder Scrolls Online: Elsweyr Upgrade . This version includes the Elsweyr Chapter, and it is only available digitally.

Pre-purchases will also receive all the digital items included in the pre-purchase section at launch, plus immediate access to the Rahd-m’Athra in-game mount.

To kolega ma niestety rację ;/
Co się bardziej opłaca kupić dlc oba czy wskoczyć na ESO Plus?

Wgle jak będzie premiera Elsweyr to będąc członkiem eso Plus to obrazu dostaje dostęp do nowego dlc?

przy premierze Elsweyr płacąc ESO+ masz dostęp do ALL oprócz najnowszego dodatku Elsweyr który musisz kupić

To czekam na smoki