Elyon klucz

Witam, czy ktoś miałby jeszcze podzielić się kluczykiem na pw? Wiem ze trochę po czasie ale może ktoś będzie tak miły podesłać :smile:

+1. Jak by ktoś miał dodatkowy klucz to z chęcią przygarnę też :"D

Tam czasem klucza nie dawajcie temu gosciowi @CzlowiekZInternetow . To jest ten co za 450 ziko klucz do New World sprzedawal. Taki burak z chlopa, ze teraz żebra jak rumunska pan’Da na Centralnym. Kup sobie klucz januszu biznesu!

Zazdrościsz? xD Klucze do new world chodzą po nawet 500euro za granicą. Wolę jednak w polsce zgarnąć 500zł jak pograć w betę xD a klucze do Elyon nie są praktycznie nic warte. Kwestia tylko znaleźć kogoś kto dostał dodatkowe klucze. Ahhh takie typowo Polskie. Ktoś zarobił to trzeba mu to wytykać bo samemu dupa ściska xD jak byś słyszał jak ludzie zarabiali i to z POLSKI! tysiące na skinach do pubga jak sobie kupili pre ordery i u szczytu za jedną część pre order skina dawali nawet kilkaset euro to dopiero byś się zesrał xd

Ja chce sobie pograć a nie sprzedawać ;_;

Dziękuje za kluczyk :).

Ma ktoś jeszcze może wolny kluczyk? Z góry dzięki!

Jeśli jakaś dobra dusza z tego forum posiada dodatkowy kluczyk, będę dozgonnie wdzięczny :upside_down_face:

jak ktos nie dostal klucza to musial sie serio nie wysilac, jest tyle stronek, discordow, forow i innych gowien gdzie dalej mozna dostac klucz za friko, ale lepiej napisac posta tutaj i czekac az sie zjawi rycerz w zlotej zbroi i wysle laskawie klucz xD giveawayow bylo w chuj tez

ktoś może ma klucz do oddania ?? Z przyjemnością przyjmę. Dzięki :slight_smile:

Daj Bóg ,żeby ktoś pominął czytanie Twojego pierdolenia.
Po co rozdawano po 2 klucze ? Wszyscy muszą ryć po sieci, aby go dostać ?
Żal Ci dupe ściska ? Po to są fora ,aby zapytać.

Ta zajebiste givawaye, polub, udostępnij, zesraj się, napisz rozprawkę czemu akurat ty powinieneś dostać klucz… większego upodlenia nie ma.

w tym giveawayu wystarczylo sie zalogowac na strone, a to jedna z najwiekszych stron mmo gdzie jest masa giveawayow do wielu gier wiec jesli nie miales tam konta do tej pory to sorry ale to nie moja wina

zmien majtki

btw polecam jeszcze wbic na ich discord, tam jest specjalny kanal gdzie dalej mozna dostac klucz

ale zajebista gra, wszyscy moderatorzy z ich oficjalnego discorda graja i streamuja gry, na discord gownoburze, wyzwyska, hejty na wszystko, ludzie sie zabijac chca, a oni sobie graja bez kolejki xD a jak wchodzisz na discorda i widzisz jak jakis random sie pyta jakim cudem oni graja, to raptem banda sie smieje z niego jakby byl jakims gownem xD zajebiste community sie szykuje :smiley: swietna gra !

Jak ma ktos jeszcze kluczyk na zbyciu to chetnie przygarne

poproszę o klucz jak ktoś się zlituje nademną, mogę podesłać w zamian klucz do antywirusa AVG , wersja internet security