Endless Online, ktoś jeszcze pamięta?

Pamiętacie jeszcze Endless Online? Jeszcze z 10 lat temu się w to zagrywałem, a gra była dość popularna nawet w Polsce. Dzisiaj niestety oficjalna wersja jest martwa, a na prywatnych serwerach gra chyba ostatni bastion oddanych fanów.

(na ostatnim zdjęciu macie dostępne wersje/serwery gry - jeśli ktoś byłby chętny)

Gra była jedną z tych gier mmo, gdzie liczył się zdecydowanie najbardziej aspekt socjalny i relacje pomiędzy graczami.

Zapraszamy!

1_IzQwKNpx9I_skL_yWZl_9g
xddd
omgitems
deed
Bez tytułu

2lajki

Moje pierwsze MMORPG, w które zagrywałem się z sąsiadem. Nostalgia mocno.

Jedno z pierwszych mmo w jakie grałem :smiley:
Pamiętam w podstawówce - kupiłem od ziomka miecz ‘ultimę’ za puszkę Coli :smiley:

Swoją drogą, mógły to być ciekawy materiał na port na mobilkę (gdzie do nadal Endless mógłby aspirować to bycia w top)

Oj się grało kiedyś, pierwsze mmorpg

Grałem długie godziny i nigdy nie miałem pojęcia o co chodzi, co mi wcale nie przeszkadzało.

1lajk

Jedyny serwer aktywny to game.eoserv net ale nie gra tam 60 osób jak na screenie widać a średnio 10-30 na dzień . Sama gierka była fajna lata temu ale nie teraz hehe

Zaorany jak zawsze pierdoli głupoty, proszę go nie słuchać i wracać do rozmowy, tyle w temacie dziękuje i do widzenia.

A co znasz inny aktywny serwer ? To podaj a nie obrażaj smarku

Szukałem tej gry kilka lat, nie mogłem sobie przypomnieć jak się nazywa! Dzięki!

2lajki

Polecam game.eoserv net

Polecam game.eoserv net :smiley:

Pany przecież jest nowy serwer, w dodatku polski: http://endless-online.pl/

Główne modyfikacje na serwerze względem wersji angielskiej:

  • Exp: 2x większy
  • Drop: oryginalny
  • System “Pet’s”
  • Gildie: możemy założyć ją sami bez dodatkowych 10 osób (koszt: 500.000gold)
  • Questy: na serwerze znajdziemy wiele nowych zadań do wykonania (Będą aktualizowane)
  • Sklepy: zwiększono ograniczenie kupna 4 rzeczy do 50 jednorazowo
  • Mapy: oryginalne
  • Skills: dodano nowe umiejętności u skillmasterów - dopasowano odpowiednio klasy postaci
  • Pkt: edytowano liczbę punktów do rozdania za zdobycie poziomu z 3 -> 9. Przykładowo Warrior(3 x 3pkt = atak 3-3 co poziom)

Zestaw startowy gracza:

  • 10 Big health Potion
  • 1x Dagger
  • 1x Peasant Suit
  • 1x Normal Arrows
  • 1x Leather Gloves
  • 1x Boots
  • 2x Silver Ring
  • 2x Silver elf Braclet
  • Spell: Heal Self (100lvl)

Inne:

  • Za pokonanie gracza na arenie “PK” zwycięzca otrzymuje nagrodę: 100 Gold oraz 200 exp
  • Zmodyfikowany klient gry (język polski) w wersji 1.0
  • Na stronie znajdziemy opis wszystkich przedmiotów
  • Szansa na krytyczny cios = 10% (co 10 uderzenie)
  • Regeneracja hp dla gracza = co 50sek. / dla NPC = 180sek.
  • Związek partnerski można zawierać od 1 lvl

Dodatkowe informacje:

  • Na serwerze co jakiś czas będą organizowane eventy dla graczy w których można będzie zdobyć nagrody od Administracji

Ostatni raz jak w to grałem nie znałem języka angielskiego, a umiejętność logiki ograniczała się do ‘ale urwał’ :smiley: Z chęcią sie dowiem o co chodziło w tej grze :smiley:

Online 2/5000