ESO Gildia "Bezimienni"

Vegetta nie prościej zostawić tutaj namiary do was w grze? ci co by chcieli dołączyć to zgłosili by się ingame do Cb i nie musiałbyś co chwile zaglądać na forum

Wydaje mi się ze jakieś namiary w grze powinny być dostępne

Dodaj mojego znajomego @SOQL1985

Witam, chciałbym zacząc grę w ESO ale no nie mam kompletnie pojęcia co i jak kupić by mieć dostęp do wszystkiego w miarę dobrej cenie, jakieś propozycje?

Jeśli rekrutujecie to chętnie dołączę :slight_smile: @Zavael

dodany

Witam Planuje Nad Rozpoczeciem Przygody Mozna ??

można podaj IP lub nick postaci :slight_smile:

Rivoxik zobie summona z 2x bronia 1h kocura bedzie to wmiare grywalne ? tzn taki mam plan bo narazie jestem w tutorialu a bede gral dopiero po 23

a da ktos ewentualnie jakies ts albo discorda ?

Witam. Chętnie dołączę do was :slight_smile: moje ID to BlackLion103. Pozdrawiam serdecznie

Jeśli rekrutujecie to chętnie dołączę nick Hrwe

witam, jeśli aktualne to się piszę ID: @MonieKK nick:Moniiek

Witam również szukam gildii moje ID @siwyc21
Pozdrawiam :slight_smile:

Witam szukam gildi do wspolnej zabawy jesli istnieje taka możliwosc chętnie dolączę do was moje ID @Andaric

@siwyc21 i Hrwe nie mogę dodać

Wszystko fajnie pięknie ale jak już gildia ma + 100 osób i online na dzień jest min 20 osób to po co więcej ? gildia ma sens w gronie maks 20-30 osób z czego większość jest online pod pvp/pve a nie masowa gildia gdzie zamiast pomocy i dobrej gry mamy spam na chacie gildijnym :slight_smile:

nie ma spamu bo większość gra w grupie plus komunikator głosowy itp. dodatkowo gildia ze wsparciem community menagera będzie co miesiąc dostawać nagrody za pewną aktywność ale to jedynie dla osób należących do gildii. Plan na dzień dzisiejszy realizuje się i gdy wypali na pewno pomysł zachwyci społeczność ESO Polska :slight_smile:

Hejka, można dołączyć do gildii jeszcze?
Mój nick w grze to @Aviron, gram może z 2 tygodnie i na razie można powiedzieć, że bawię się mega, jednak czasem przyda mi się kilka rad od bardziej doświadczonych graczy oraz osoby, z którymi będzie można sobie pograć :slight_smile:

Hej :slight_smile:
Jeżeli przyjmujecie jeszcze zgłoszenia to również byłbym chętny. Mój nick w grze to Ilmatharr (@Ilmathar03p3).

dodani :slight_smile:

Witam jeżeli jest możliwość przyjęci do gildii to z miła chęcią bym przystąpił @piotran18. Moja przygoda z gra się zaczyna ale jeżeli endgame jest tak zacny jak początek to zostanę na dłużej. Pozdrawiam