Fajne gry na telefon ;)

To samo co kolega up(Ps. Jaki masz nick w DR? mozna razem popykac). Dodam od siebie jeszcze Kritika: Chaos unleashed(ciekawa gra z slaba optymalizacja). Zenonia 5, Caligo Cheaser(moze grafika jak na GBA ale gra masakrycznie wciąga), Dead Space

A ja powiem tak wiekszosc gier wyzej wymienionych znudzi ci sie po kilku minutach, wiec nawet nie instaluj.

A zagrac możesz w wot blitz https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wot.blitz

Z mojej strony mogę polecić Darkness Reborn. Naprawdę super gra Hack'n'Slash.

Monster Blade

Mi się fajnie grało w Dungeon Hunter

Nie rozumiem fenomenu gry Clash of Clans i miliona jej podobnych. Wszystkie na jedno kopyto. Ciężko mi nazwać grą logowanie się 3 razy na dzień do wioski po to, żeby wyklikać budynki w celu zebrania surowców, dodać do kolejki produkcji kilka nowych jednostek i ewentualnie wysłać gdzieś wyprodukowanych już wojaków (którzy notabene nawet jak zwyciężą, to i tak po walce przepadają - zupełnie jakby zginęli!).

Unikam tego typu gier. Wolę coś bardziej porywającego. Dlatego moje propozycje to:

Survivalcraft

Soccer Stars

RGB Express

Bard's Tale

Warspear

Muscle car: multiplayer racing

Swordigo

Wimp: ultimate

Annelids: Worms battle

Rising Empires

Age of Strategy

Age of Pirates RPG

World of Genesis

Krafteers - Tomb Defenders

Blitz Brigade

Undead Slayer

Ducati Challenge

Pixel Dungeon

Pocket Tanks

Jet Car Stunts

Brainsss

Race of Champions

Tank Fury 3D

Robotek

Tactikon

I wiele innych, bardziej lub mniej wciągających, ale mających w sobie to "coś" :)

Asphalt 8 :3 zdecydowanie jedna z najlepszych "samochodówek" na androidzie z b.dobrym multiplayerem

Padła tu propozycja Darkness Reborn z ciekawości wczoraj pobrałem i muszę przyznać, że naprawdę fajna gierka.
Od siebie polecam jeszcze Real Boxing.

Witam wszystkich :)

Ostatnio szukam fajnych gier na android i nic ciekawego w sumie nie mogę znalesc jedynie Trials Frontier fajnie mi się gra ;)

A wy w co gracie na swoich telefonach ? Cos ciekawego,wciągającego czekam na propozycje ;)

Tel: Samsung galaxy S5