Fajne laski też grają w gry

Ja mam nawet znajomą ze Słowacji(Słowaczke), która poznała swojego obecnego męża z USA(Amerykanina) w grze MMORPG, niedawno urodziła im się dzidzia i żyją "happy ever after". Zanim wzięli ślub w realu to byli małżeństwem w grze

a w tej bajce były smoki ? :D

Ja mam nawet znajomą ze Słowacji(Słowaczke), która poznała swojego obecnego męża z USA(Amerykanina) w grze MMORPG, niedawno urodziła im się dzidzia i żyją "happy ever after". Zanim wzięli ślub w realu to byli małżeństwem w grze
a w tej bajce były smoki ?

Serio mówie...

Moim zdaniem lipa... zmień robotę, może jakaś fabryka popracuj na 3 zmiany. przez 8h na nogach to może ci się w główce naprostuje. Fp bez sensu...

Bez sensu to jest Twój post i bezmyślny, tymbardziej, że nie znasz mnie, nie wiesz gdzie, jak ciężko i ile pracowałem. Jak lubisz tyrać od rana rana do wieczora w jakiejś fabryce za psie pieniądze i budować komuś przyszłość zamiast sobie to powodzenia.

Ty budujesz sobie przyszłosc robiąc fp i wysyłając scum. Równiez powodzenia.

Twoja osoba nie obliguje mnie do prowadzenia z toba inteligentenj konwersacji <_<

Przykro mi, że nie spełniasz moich wymagań i już na starcie sie poddajesz. Also zwracając sie do kogos, piszesz z dużej litery - zwrot grzecznosciowy

Also zwracając sie do kogos, piszesz z dużej litery - zwrot grzecznosciowy

No co Ty mi nie powiesz, ale wiesz, że mogłem zrobić to celowo, żeby wyrazić moją zniewage :lol: Trochę śmieszne, że bawisz się tutaj w poloniste, a mieszasz polski z angielskim: "scum", "also" - LOL

Zamykam, temat robi się pozywka dla trollowania. Kaczy ja Cię bardzo proszę zacznij się coś bardziej merytorycznie udzielać na forum, bo Twoja postawa jest mocno prowokatorska.

Siema, chciałbym was zaprosić do polubienia nowego fanpaga o tematyce dziewczyn grających w gry, na którym znajdziecie zdjęcia seksownych dziewczyn z pilotem do konsoli w dłoniach lub przed laptopem czy desktopem klikających myszke w trakcie grania oraz filmy i różne inne znaleziska związane z tym tematem. Także bardzo polecam, strona jest świeża, ale jej zawartość będzie się zwiękaszać, może ktoś z was ma taki fetysz to będzie miał na co popatrzeć. Również mile widziane są zdjęcia od was przyszłych fanów, które po sprwdzeniu i zakwaliwikowaniu na pewno trafią na oś czasu. Zapraszam: https://www.facebook.com/pages/Fajne-laski-te%C5%BC-graj%C4%85-w-gry/353670078140003