FF XIV Szukam ekipy na dłuższy czas

Szukam graczy do wspolnej zabawy popołudniami i wieczorami. Jedyne czego oczekuje to 18+ i sprawne mikro. Zapraszam do kontaktu w temacie lub na pw. Pozdrawiam

Aktualnie trwa bardzo ciekawa promocja - FF XIV Complete edition kosztuje ledwo 73 zł. Chciałbym zapytać, na którym serwerze gra najwięcej Polaków oraz gdzie są największe gildie, które służą pomocą nowym osobom. Założyłem trialowe konto na Moogle (White Mage), ale nie ukrywam, że gra samotnie jest nieco nużąca (w końcu MMO są od gry wspólnej) :slight_smile:

Zapraszam na serwer Zodiark do FC Krucjata Moogli, jeśli jesteś zainteresowany to w grze spróbuj odezwać się do Przytul Kotka, Arazlam Durai, Leena Shiroi lub do Bad Boy, albo też złóż podanie do FC w grze.

Macie jakieś konkretne wymagania dla rekrutów? (komunikator, aktywność, wiek itp?)

kusi mnie żeby do was dołaczyć :x

Siemasz, możesz dołączyć do kompanii SeeD na Moogle
kontakt ze mną w grze to Loc’ Iah (czyt. lok iah)

Komunikator discord, gramy kiedy mamy czas bo wszyscy mamy swoje życie (praca, dom, rodzina), co do średniej wieku to nie jestem pewien, ale zdaje się, że 20+. W sprawie dokładniejszych informacji polecam zagadać do kogoś w grze, lub do tego tematu

Polecam pana wyżej :slight_smile:
20180726204148_120180727192005_2

20180729225115_120180731113636_120180727191033_1

1lajk

Mam zapytanie do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z FF XIV - czy na serwerze Moogle znajdują się nowi gracze, którzy chcieliby wspólnie uczyć się grać w ten tytuł? Wiem, że istnieją FC z bardzo ogarniętymi i pomocnymi graczami, ale nie ukrywam, że bycie przeciąganym przez wszystko to żadna frajda. Lepiej, gdy grupa świeżaków sama uczy się wszystkiego od podstaw, przechodzi dungeony z odrobiną wysiłku i współpracy, poznaje fabułę, uzupełnia się różnymi klasami w etapie późniejszym (sam gram healerem).

Ze względu na to, że gra ta jest P2P, ilość rodaków jest z pewnością ograniczona (dodatkowo tytuł jest już na rynku dość długo i wiele osób nudzi się, ponieważ ogarnęło praktycznie cały content i czeka na dodatek). Mimo to być może znajdą się nowe osoby, które są ciekawe tego świata (sam jestem wieloletnim fanem serii FF) :slight_smile:

Sam wcześniej grałem na mooglu i byli tam Polacy jak jest teraz to ciężko mi powiedziec :slight_smile: bo aktulanie na Zodiarku gram

Aktualnie zebraliśmy już 5 osób (co na grę p2p jest niezłym wyczynem) z różnymi klasami i 1 dungi za nami. Ile osób docelowo znajdziemy, nie mam pojęcia, ale grunt to dobra zabawa :slight_smile:

@up :slight_smile:

Ja ze swojej strony zachęcam do gry na Phoenixie. Jest co nieco Polaków, mamy w miarę aktywną gildię.

Szukam ludzi do gry na Moogle, mamy już wyższe poziomy i przenosiny raczej odpadają :slight_smile:

Ozonek, możesz się odezwać na PM? nie mogę napisać wiadomości prv.