Ff xiv

Sa tu jacyś chetni do grania ? Zaczynam od zera szukam wolnych dusz do grania :smiley:

1lajk

Hej , poszukuje nowej gry do wspólnej zabawy , Aion gw2 tera i wiele innych gier jest juz za mną , jeśli nadal szukasz kogoś to mogę spróbować :slight_smile:

pewnie :smiley: poki co czekam na klucz do pre paida :smiley: wiec nie wiem jeszcze jaki server mozesz zawsze pobrac triala i sprawdzic :slight_smile:

Super , wiec pobieram i sprawdzam , ogólnie szukam gry na dluzej , moge wykupic ts i zacząć zabawe :smiley:

Hej tak jak pisałam w prywatnej wiadomości Magarowi jeśli nie obawiacie się zabawy w angielskojezycznym, przyjaznym FC zapraszam na serwer Louisoix.:slight_smile:Możecie śmiało pisać na nick pod którym gram Ayako Imahara albo do znajomego który gra na postaci Lena Cuda.

Noku Ban , napiszę do Ciebie :stuck_out_tongue:

a jaki server ?

Ok gramy na serwerze luisoix, dzisiaj ok 22.30 będę online możemy pogadać na ts :slight_smile:

Dobrze odezwij się do mnie o ile jeszcze będę lub do Leny w grze.

Ja założyłem na lich’u jak cos discord https://discord.gg/VgpdV4

EDIT dla nowego gracza nie oplaca sie zaczynac na starym servie bo sa 2 specjalne z exp boostem do 60
lepiej chyba poczekac i pokampic zeby założyć tam postac i miec duzo pomocy z expem

to jak to już jest ? bo ja tu narazie widze brak zorganizowania >->

Nie wiem nikt nie pisał nikt ni zagadywał a ja juz mam 16 lvl xd

Jak ktoś chce, to zapraszam na Phoenix, nick Qhota’a Nbolo, gram też cały czas z kolegą, więc zawsze to jakaś dodatkowa osoba, a lepiej się gra jak można pogadać :smiley:

Gracie na podstawce czy z dodatkami ? :slight_smile:

To już jak chcecie i jak wam pasuje. W celach informacyjnych założyłam osobny temat o FF. Boost boostem ale samotna gra osobiście średnio mi pasuje a 16 lvl to niedużo. Ja zostawiłam na Moogle 33.

Z dodatkami
Ja nie rozumiem panowie temat jest w celu znalezienia przezemnie graczy a wy w nim offtopujecie
nie obchodza mnie gildie na innych serverach czy ludzie bo i tak z nimi nie zagram
Temat nie nazywa sie “spamujcie kto gdzie gra”

Temat nazywa się: szukam ludzi do grania, gdzie nawet na początku nie napisałeś gdzie grasz i czy w ogóle rozpocząłeś grę, a potem gadanie, że i tak sam grasz, dlatego każdy proponuje swój serwer, żeby grać razem, a nie osobno.

W pierwszym zdaniu “SZUKAM” ja szukam
Najpierwsz szuka sie ludzi potem zaklada sie dogadany setup postaci do party i server…
Nikt nie pisal wiec zacząłem grac sam proste nie ?

Zamykam na prośbę autora.