FFXIV jaki server ?

Siema,
Wlasnie zaczalem swoja przygode z FF i mysle ktory server wybrac.
Na ten moment mam 11 lvl na Phoenix :muscle::muscle::muscle: to bedzie dobry wybor ? gram pierwszy raz takze sie nie orientuje ^^
chce miec co robic i z kim grac :slight_smile: czy wszystkie serwery maja spoko online ? Gdzie warto grac?
Jak ktos chetny razem sie uczyc i pobawic to zapraszam, ja 28l jak cos :v:
dzieki :facepunch:

Najwięcej polskich FC jest na moogle’u, jest też jedno na Zodiarku i Phoenixie. Ja sam aktualnie gram na Phoenixie w polskim FC, około 20 aktywnych graczy. Jeżeli chcesz więcej info możesz podać namiary na discorda.

1lajk

Jak napisał przedmówca gildii polskich wielu nie ma, ale główne rezydują na Moogle, Zodiarku i Phoenixie. Wszystko zależy od tego czego wymagasz. Czy jest to zaawansowane rajdowanie, czy też gra casualowa czysto for fun :slight_smile:

Dzięki za odp. Raczej chodziło mi o online, żeby faktycznie było z kim grać.
Na ten moment jestem codziennie w grze. A czy polska gildia czy EN to mi bez różnicy :stuck_out_tongue:

To na każdym serwerze znajdziesz FC :smiley: Poza tym party finder działa w crossie w obrębie data center :wink:

@Ichtis
Polecam gildię Mirai na serwerze Moogle. Mamy około 40 aktywnych osób. Jak coś to pisz pw.

I nic o phoenixie:D czyli wychodzi na to ze musze zrobić nowa postać haha:D a ostro cisne i mam 15lvl!:smiley:
No ale chyba lepiej mieć z kim grać :wink:

zrobilem postac na moogle i od poczatku widze ludzi , na phoenixie bylo pusto ^^

1lajk

Dzisiaj zaczalem, robie tanka - War’a aktualnie 9lvl :smiley:
Jak was znajde ?

Jeżeli chodzi o gildie Mirai znajdziesz nas tutaj:

witam zaczalem grac niedawno na serwerze Moogle jako archer jakby ktos sie nudzil i przygarnal do gildi zblakanego wedrowca to piszcie namiary na priv ^^

polecam tę gildię, jak jeszcze grałem w FF XIV to należałem do niej - bardzo pomocni i ogarnięci w grze ludzie