FFXIV pytania

Skąd Ty te głupoty w ogóle wytrzasnąłeś i po co wciskasz je ludziom? XD Ilość osób w FC wpływa na przyznawane punkty? Ale bullshit. Punkty dostaje się za aktywności w grze (Wszystkie: FATE, Levequesty, dungeony/fate’y/misje grupowe, craftowanie, itd.), ale aktywności wykonują gracze w grze, a nie te duchy czy gracze offline. Ilość graczy w gildii nie ma na to żadnego wpływy. Argument “Spytaj te wszystkie “Top” gildie” - W pewnych momentach te wszystkie 100 osób było aktywnych, bo inaczej jak doszliby do gildii? I kiedy grali to też wpływali na rozwój swojego FC, to że przestali grać później nie sprawia, że gildia rozwinęła się do poziomu TOP, kiedy była martwa. Weź się ogarnij i sprawdź to co piszesz, bo wystarczy chwila na google, żeby obalić Twoje wymysły.

1lajk

Tak się składa, że też miałem 20 osobową grupę i dziwnym trafem przy aktywności 60% wskoczyłem do top 50, a następnie przy 10 osobowej grupie (100% aktywnych) spadłem o kilkadziesiąt miejsc. Ciekawe co? Poza tym gdyby nie to, masowe FC nie używałyby skryptów auto zapraszających do gildii bez jakiejkolwiek rozmowy na priv (mowa o kolosach typu 500 graczy), gdyż nie miałoby to najmniejszego sensu, ponieważ wielu z zaproszonych przestaje grać i zostają jako armia duchów w takim FC.

spamowanie emotek w limsie nie jest zaliczane jako aktywność w grze.
Mimo iż ludzie przestają grać w " mass FC " to nadal przez okres swej gry coś nabili.
Polecam podawać tylko sprawdzone info bo to co piszesz to bzdury.


Tu przykład 8 ludzi w FC weekly 13 / month 24

Ty naprawdę jesteś tak głupi, czy tylko udajesz? xD I żeby nie było, pytam w 100% poważnie. Ostatnio jak sprawdzałem to 60% z 20 to 12, kiedy 100% z 10 to 10. Więc wyszło na to, że po prostu miałeś mniej aktywnych graczy, przez co punkty zbierałeś wolniej (+ nie wiesz jak było z aktywnością, bo na początku ludzie mogli więcej robić “pod punkty”, a później zwyczajnie mniej?) a w tym samym czasie inne FC się przegoniły, tak działają rankingi, co jest w tym trudnego do zrozumienia? Skryptów do zapraszania do gildii używają gildie masowe mające zrzeszyć graczy, ranking nie ma absolutnie nic do tego głównie przez to, że ten ranking nic nie daje, weź się ogarnij i nie szukaj teorii spiskowych w grze mmorpg. Po prostu chrzanisz głupoty i tyle. Gram w FFXIV od 1.0 i w życiu nie widziałem większej głupoty pisanej z takim przekonaniem na temate tejże gry.

1lajk

Uu masz pecha, bo edytowane posty można tu przeglądać jak na FB i nie schowasz tego, że się zbłaźniłeś. Po prostu nie masz racji, wymyśliłeś w swojej głowie jakiś system i nie możesz się pogodzić, że pieprzysz głupoty. W dalszym ciągu czekam na jakiś rzeczowy dowód takiego czegoś inny niż “Bo ja tak zauważyłem”. Masz jakikolwiek wpis na forum gry o takim czymś? Na wikipedii gry w dziale FC masz jakiekolwiek informacje tego typu? No raczej nie :smiley: Gówniarza nawet nie skomentuje, bo domena dzieci to właśnie wymyślanie własnych “funkcji” gry i określanie ich jako niesprawiedliwe systemy (Zamiast po prostu przyznanie się, że nie ma się racji/jest się słabym graczem).

Podsumowując, nie było, nie jest i nigdy nie będzie tak, że masówki będą farmiły punkty szybciej przez większą ilość graczy offline/w ogóle nie grających. Będą farmiły punkty szybciej, bo po prostu mają więcej członków i każdy z nich w trakcie gry będzie wykonywał czynności farmiące te punkty. Koniec tematu.

1lajk

Nie widzę sensu przegadywać się z pajacem, który potrafi jedynie obrażać innych i chwalić się jaki to on nie jest mądry (dlatego usunąłem post).
Także powodzenia :wink:

No nie, usunąłeś post, bo zrobiłeś z siebie idiotę jednocześnie okłamując ludzi wciskając im swoje wymysły xD

@DeusX1 prawda jest taka ze nie masz racji i ciężko ci się przyznać do tego…a co do twojego pytanie dlaczego masówki automatycznie rzucają inv bo tak działają masówki w każdej grze…dla nich nie liczysz eis jako osoba tylko jako punkt statystyczny…druga sprawa mając np 400 osób aktywnych i jak każdy będzie wykonywał jakaś czynność która będzie wliczana w ranking FC to logiczne ze zawsze będą oni w TOPce i w masówka rzadko się zdarza by byli w niej gracze widmo…przeważnie 1-2 tygodnie bez powiadomienie o nieobecności i kick z FC

Przyznaję się do tego, co zaobserwowałem przez kilka tygodni. A w 2 przypadku to ty nie masz racji. Byłem zapraszany na samym początku do kilkunastu masowych FC, które liczyły sobie po 400-500 graczy i zgadnij ilu z nich było ostatnio online? Aktywnych było może 100 (nie jednocześnie), a reszta? Logowanie bardzo dawno temu. Wiele masówek to właśnie składowiska duchów.

W danym momencie. Ale kiedyś grać i nabijać punkty musieli. Stąd wysokie pozycje w rankingu.

Panowie i panie a czy ktokolwiek zwraca uwagę na ten ranking ? On zupełnie nic nie znaczy. Dla wielu graczy topowymi gildiami są takie gildie jak Entropy, Elysium czy kiedys Lucrezia. Te gildie walczyły o top 1 kille na świecie i parę razy tego dokonali, a na tym śmiesznym rankingu to pewnie w top 100 nie są.

Dokładnie jak pisze @Creepa mało kto zwraca uwagę na ten ranking. A co do podziału data center i darmowym przeniesieniu postaci to przez działki i tak wielu nie skorzysta, więc myślę ze rozkład polaków nie wiele się zmieni. Możliwe ,że skorzystają ludzie którzy są gdzieś tam porozrzucani a chcieli by w większym gronie rodaków pograć. Chociaż takie połączenie się było by na pewno ciekawe chociaż znając nasz naród okazało by się trudne :wink:

W sumie pojawiło się pytanie z mojej strony czy dobrze rozumie zapis przy pre-orderze dodatku, że kupując go zawiera również dwa poprzednie dodatki?

IMPORTANT:

  • Please note that the FINAL FANTASY® XIV: SHADOWBRINGERS expansion pack also includes FINAL FANTASY® XIV: HEAVENSWARD & FINAL FANTASY® XIV: STORMBLOOD, which will be provided at release on 2 July, 2019.

Czyli kupując teraz / mając teraz podstawkę w pakiecie za 35 ojro można mieć wszystkie 3 dodatki?

Tak, ale dostaniesz je dopiero gdy wyjdzie dodatek.

Kurcze kuszą bo chodzi mi po głowie powrót do gry co wiązałoby się z założeniem nowego konta. I jakby tak przegrać sobie na trialu, mieć starter edidion i kupiony preorder i aktywować sobie to przed premierą :smiley:

Jeżeli Ci się nie spieszy to jest to najtańsza opcja. Chociaż jest teraz promocja na complete edition w sklepie SE. A trochę wody upłynie zanim skończysz fabułę.
Między starter edition a copmlete jest tylko 7 euro różnicy :slight_smile: . Decyzja zależy od tego czy chcesz nowy content robić razem z innymi czy trochę później.

Orientujecie się może czy powstają jakieś polskie static’i na 5.0 ? Albo może są jacyś ludzie którzy jakiegoś szukają ?

raczej ciezko bedzie…mysle ze latwiej ci bedzie sprawdzic czy ktores z wiekszych FC ma ekipe do raidowania i tam pytac czy beda miejsca…bo jak dobrze wiadomo z polakami i staticami jest ciezko

Ja byłbym zainteresowany dołączeniem do jakiegoś, masz jakieś propozycje?

Grałem w bete, nudzi mnie już WOW więc skorzystałem z promki na PS4 i kupiłem miesiąc ze wszystkimi dodatkami. Skończyłem jednak na 33lvl, i za !@#$ nic z gry nie pamiętam :slight_smile: To gdzie/do kogo można dołączyć gdzie są PL aby pograć, pogadać, czegoś się dowiedzieć?