Final Fantasy XIV

Witam

Poszukuję graczy do wspólnej gry w Final Fantasy XIV na serwerze Louisoix(EU). Aktualnie jest nas czwórka osób grających w angielskojęzycznej gildii Celestial Justice ale w planach mamy założenie własnego FC.
Jeśli jesteś osobą w wieku 20 + (minimum 18), nie jesteś toksyczny i nastawiony na rozpoczęcie przygody z FF napisz a obgadamy wszystko. Nie ma znaczenia na jakim poziomie gry jesteś. Jeśli jesteś nowym graczem w miarę możliwości pomożemy Ci w rozwoju postaci a jeśli już grasz na tym serwerze i nudzi Cię samotna zabawa również się odezwij a może zostaniesz z nami na dłużej.:slight_smile:

Kontakt w grze:

Lena Cuda (główny pomysłodawca tego ogłoszenia i stworzenia własnego FC)

Ayako Imahara (nick pod którym gram + jeśli nie zastaniesz mnie w grze ewentualnie mój discord Hoshia (DragonDST)#9122)

Ja tam z chęcia pogram >-> (potrzebujecie DPS scholar’a ?)
tylko jeszcze zaczekam nie mam 100% pewności bo na innym temacie jest brak zorganizowania i każdy gra na swoim własnym serverze -.-

Graj klasa postaci która najbardziej Ci przypasuje. Jesli chcesz grać scholarem proszę bardzo. Kolejny healer jak najbardziej się przyda a z tego co pamiętam nie mamy w FC scholara.:slight_smile:
Widziałam tamten temat i mam nadzieje że ktoś się zdecyduje do nas dołączyć.

Dzisiaj postaram się do Was napisać. Kończy mi się abonament w WoWie i chętnie zajrzę do tej gierki. Powiedzcie mi tylko czy pakiet z wszystkimi dodatkami zawiera te 30 dni grania czy muszę kupić osobno 60 dni ?

Kupujesz podstawke ktora zawiera 30 dni abonamentu + dodatek Stormblood ktory zawiera tez wczesniejszy dodatek Heavensward

Chodzi mi dokładnie o to https://www.gamivo.com/product/final-fantasy-xiv-complete-edition-eu

#edit
Był jednak czas, pobieram gierkę :slight_smile:

W sumie dawno nie zaglądałem do ffxiv i nawet bym z wami pograł, z tym że mam postać na Moogle i już za dużo w nią zainwestowałem żeby zaczynać od nowa :confused:

Witam. właśnie się pobiera gra. mam pytanie . jaka klasę wybrać ? lubię grać magicznymi postaciami. ale nie wiem jak do końca to jest bo podobno BlackMag “niema kolan” i długo się ładują skille. i czy ciężki jest do ogarnięcia ?

Goldman9 no cóż szkoda ale Cię rozumiem. Podobnie nie chciałabym zostawiać dobrze rozwiniętej postaci:slight_smile:
Refull niestety na to pytanie Ci nie odpowiem ponieważ gram w FF od niedawna i moją pierwszą postacią jest white mage. Nie mam zielonego pojęcia, która postać magiczna jest najlepsza opcją do gry. Musiałbyś sam o tym poczytać albo pooglądać filmiki na Youtube albo wypróbować po kolei jak to wygląda. W naszym FC Lena Cuda gra summonerem więc może Ci coś podpowiedzieć. Sa tez inne osoby grające klasami magicznymi ale tutaj musisz się przygotować na rozmowę po angielsku.:stuck_out_tongue:

A to jest jakiś niedawno utworzony serwer?

Louisox czy jakos tak byl dodany z premiera Stormblood

Nowo powstałe serwery mają darmowe przenosiny, więc ostatecznie coś takiego mógłbym zastosować. Da się to w jakiś sposób sprawdzić bez subskrypcji?
Posty wspominające o tym są już dość stare niestety.

Jakby ktoś mógł sprawdzić, czy Louisox nadal jest “preferred”

Z tego co udało mi się znaleźć europejskie serwery “preferred” to Lich i Zodiark a Louisoix jest “swiatem standardowym” więc no cóż . Zresztą przed takimi przenosinami warto sprawdzic czy dane towarzystwo Ci odpowiada.

Nie ma już darmowych transferow ( te byly na poczatku stromblooda ). Co do blm jets uwazany za jedna z najciezszych klas poniewaz jest to “stacjonaren dzialko” aby robic dps musisz znac walke na pamiec wyprzedzac kazda mechanike o 5 sek aby juz przed nia stac w miesjcu ktore powzloi nam castowac dalej. Takze na poczatek odradzam BLM.

Witam , jestem nowym graczem i zaczynam od zera , będę się odzywał w grze :slight_smile:

Hej zapraszam w takim razie do kontaktu. Mnie dziś raczej nie będzie ale jak najbardziej odezwij się do Leny to zostaniesz dodany do linkshella i jak będziesz chciał do FC.

Halcio. Dalej pogrywacie?

Zapraszam na serwer Zodiark, mój IGN: Koliran Larson

Tak jak najbardziej pogrywamy. Jesli jestes zainteresowany zapraszam do kontaktu.:slight_smile:

Witam! Szukam z kolegą grupki do gry :slight_smile: Jezeli ktos jeszcze gra napiszcie server i nick do kogo sie zglosic :smiley: