[Fonline2] Full Metal Rage

ja juz pobralem jakis ts ?

Dane ts'a wysyłam tak jak jest to w pierwsyzm poście ujęte - po napisaniu zgłoszenia zawierającego kilka podstawowych informacji

Rekrutacja zamknięta

ja bym pogral :)

raw533.png


Jesteśmy niewielką grupą graczy Fonline2. W naszej małej społeczności mamy kilku weteranów różnych odsłon Fallouta Online, także podejrzewam, że mamy dość obszerny zasób wiedzy na temat tej rozbudowanej i być może momentami skomplikowanej gry. Ponieważ chcemy walczyć o lepsze jutro (dla naszego gangu oczywiście) potrzebujemy jeszcze kilku towarzyszy broni. Chętnie przyjmiemy zarówno całkowicie nowych graczy jak i również tych bardziej ogranych. Bawimy się we wszystkie aspekty gry - PvE, PvP, różnego rodzaju dungeony, karawany, jak również w jakiejś bardziej abstrakcyjne pomysły typu gra w "rosyjską ruletkę" w naszej głównej bazie z użyciem waluty w grze. Stawiamy przede wszystkim na społeczność i w miarę sympatyczną atmosferę - nie wymagamy określonej aktywności, czy umiejętności gry.

Zdarzają nam się również "poważniejsze" eskapady i wtedy trzeba umieć zrobić stfu i słuchać lidera. :]

Wymogi:

- wiek 20+ (możliwe są jakieś wyjątki, jednak większość osób z gangu mieści się w przedziale 25-30 także raczej te 20+ to takie minimum)
- teamspeak, mikrofon, słuchawki

Jak się zgłosić:

- Napisać w tym temacie lub do mnie na PW wiadomość zawierającą krótką informację dotyczącą Twojego wieku, doświadczenia z Fonline oraz aktywności / czasu gry.