Fotel Gamingowy do 300 zł

^up tak się robi szmal :). Krzesło to krzesło, możesz kupić jakiekolwiek ludzie przestańcie dawać się doić bo coś ma dopisek "gamingowe".

1lajk

Nie no akurat co do tego że "krzesło to krzesło" się nie zgodzę - ważne żeby był wygodny zagłówek, długość siedziska, stabilna podstawa i dobre podłokietniki.

3. Obrotowe krzesło / Fotel gamingowy / Racer 7211-1 Link: http://allegro.pl/obrotowe-krzeslo-fotel-gamingowy-racer-7211-1-i6758918871.html?fromVariant=6989400251#thumb/1

Mam ten fotel i co mogę o nim powiedzieć... Od co, zwykły fotel, mam go rok i skóra na nim już popękała, a nawet zlazła miejscami. Dobrej jakości więc zbytnio nie jest, ale nie pociesze cie faktem, że wszystkie fotele w tej cenie niestety takie są :/ To już mój drugi fotel w przeciągu 2 lat i jest tak samo dziadowski jak poprzedni (nie pamiętam co miałam wcześniej, ale też coś w tym przedziale cenowym)

Nie wiem czy fotele są lepsze gdy są droższe bo sama nie widzę potrzeby bulanie za takowy 2k zł. Grunt żeby stał i dało się na nim siedzieć :P

Grospol Team

Najlepszy fotel do 500zł, materiałowe wygodne siedzisko, regulowane podłokietniki, polska firma a nie jakis krzak.

Potem od 500zł jest Markus z Ikeły, który też jest lepszy od wielu dxracerów

Fajny fotel był w makro jakiś czas temu, za ok. 300zł ale ogólnie między tanimi fotelami do 500zł a tymi " gamingowymi " za 1000zł nie ma większej różnicy, chyba że siedzisz na grze po 12 godzin dziennie, to wtedy przyda się może taki za 2,500 :)

Idz do meblowego i zobacz co tam sprzedają. Rozumiem paranoje z słuchawkami gamingowymi... ok, spoko. Ale fotel do gier? Że co? Masuje tyłek co stymuluje twój czas reakcji? Różnica jest tylko w FAJNYM WZORKU poszycia.

Do 300zł nie dostaniesz fotela z skóry(a i o skórę trzeba dbać) ewentualnie wyrób skóro-podobny który właśnie pod wpływem użytkowania zacznie się niszczyć. Więc najprostsze rozwiązanie iść do meblowego usiąść na fotele, zobaczyć który dobrze układa kręgosłup kupić i wyjść zadowolonym :).

A tak w ogóle to ja w te fotele nie wierze...serio aż tyle to daje? mam zwykły fotel obrotowy biurowy do 200 zł..i starczy..kumpel kupił sobie krzesło ogrodowe z biedry i też jest git

Podparcie pleców, wygodne siedzisko które się nie odształca, metalowy stelaż zamiast drewna, skóra eko lub tkanina zupełnie innej jakości niż ta w tanich fotelach gejmingowych po 200-400zł. Regulowane połokietniki

Ogółem płacisz za wygodę bo te krzesła są wygodne, tylko wczesniej lepiej poczytać albo wypróbować w Agata Meble bo jedne mają miększe siedziska, a drugie twardsze. Mimo wszystko poduszki na plecy dostosowują się do twoich pleców, a poduszka na kark dodaje wygody. Sam kubełkowy kształt z plusów ma tylko wygląd, ale siedzisko jest dobrze obsadzone pod względem ergonomiczym. Zależy o jakich fotelach mówimy :P

Ogółem są bardzo drogę i nie jest to najtańsza opcja pod względem wygody, ale umówmy się dużo osób decydując się na taki fotel chce żeby on również wyglądał, więc za świetny wygląd, bardzo wysoki komfort i bdb jakość użytych materiałów warto dać te ~1000zł

Ale tak jak pisze, płacisz za wygląd i wygodę, a nie tylko za wygodę. Jak chcesz ergonomiczny zwykły to masz Sitplus Ergon, który reguluje się w każdym elemencie

CorpoComfort też jest spoko.

Ja teraz w Xkomie zamówiłem sobie Dxracera materiałowego z serii F model Racer 5 czekam teraz na paczkę, podobno bardzo wygodny i producent sam gwarantuje bez bólu siedzenie po 6-8h zobaczymy jak to w praktyce będzie, ale na amazonie opinie rewelka no i brak ekoskóry czyli w lato będzie wygodnie również

Bez obrazy ale te wszystkie krzesła są reklamowane przez opłacanych streamerów. Zauważ, że każdy większy streamer siedzi na takim krześle i w opisie streama masz jak byk jakiś kod jego na -5% zniżki przy zakupie. A interes się kręci. zarabia i producent i streamer. Siedziałem na takim krześle i powiem, że to niewygodne jak cholera na dłuższą metę. Kupić porządne biurowe krzesło i tyle. Jedyne co to w miarę fajnie takie krzesła wyglądają, ale nic poza tym. Pozdrawiam.

Siedziałem na takim krześle i powiem, że to niewygodne jak cholera na dłuższą metę.

Czy ty właśnie po posadzeniu na chwilę d*py na jednym krześle, zanegowałeś sensowność istenia całej linii produktów?

Kur*a dobry jesteś...

Ostatecznie wybralismy jednak taki model:

:) FOTEL BIUROWY GRACZA GAMINGOWY 166 SIATKA Link- http://allegro.pl/fotel-biurowy-gracza-gamingowy-166-siatka-i7037046131.html?snapshot=MjAxNy0xMi0xOFQyMTowNjozMC45NDdaO2J1eWVyO2IwNDc1Mjc4ZjRkYTAwMGIxYzE2NjQzMWRmNDc2MzIxOWJhZjhlNjdkNTcyMDU5NGUyNGQxMTI3YzFiMTRhMDk%3D

Dzieki za opinie.

Witam. Poszukuje fotelu gamingowego do 300 zl (tak wiem,w tej kwocie nie ma czegos super ale to jest max cena do uzytku). Podaje pare linkow co z tego byscie wybrali co bedzie najlepsze,najwygodniejsze ?

1. FOTEL DLA GRACZA KRZESŁO CZARNO SZARY SPORTOWY RCA Link: http://allegro.pl/fotel-dla-gracza-krzeslo-czarno-szary-sportowy-rca-i6797548528.html

2. Fotel obrotowy, gamingowy,dla graczy IFD-006 Link: http://allegro.pl/fotel-obrotowy-gamingowy-dla-graczy-ifd-006-24-h-i6900455878.html

3. Obrotowe krzesło / Fotel gamingowy / Racer 7211-1 Link: http://allegro.pl/obrotowe-krzeslo-fotel-gamingowy-racer-7211-1-i6758918871.html?fromVariant=6989400251#thumb/1

4. FOTEL obrotowy Gamingowy Racer X6 Link: http://allegro.pl/fotel-obrotowy-x6-gamingowy-biurowy-do-komputera-i6846894168.html

Do 300 zł to szału nie będzie :confused: jak kupiłem polskiego Diablo za ok 500-600 nie pamiętam dokładnie. Narazie jest ok, chociaż na pudle i tak “made in china” , ale co w dzisiejszych czasach nie jest? :slight_smile:

Takie propozycje mi się udało wyszukać w budżecie 300 zł:
Immagio Racer, GlobalPlayers BST047, Homekraft Racer RS, Calviano XRacer Pro

Tu można poczytaj więcej o nich: http://gamingchairs.pl/

Ja zamawiałem na https://pro-gamer.pl/ za 400 już coś znajdzisz fajnego dla siebie a teraz są jeszcze promocje myślę że będziesz miał fajny fotel gamingowy. Polecam sobie wybrać taki fotel.

Przecież są rzeczy “Made in China” i “Made i China”. Tylko, ze coś co się reklamuje jako “fotel gamingowy za 300 zł” to będzie po prostu fotelem, który rozwali się tak szybko jak wszystkie inne za tę cenę. Albo wydaj więcej na ten fotel albo naprawdę poszukaj zwykłego bez łatki “gamingowy” bo za to płaci się jeszcze więcej…

Do 300 zł masz szrot a nie fotele gamingowe. Patrz już lepiej za zwykłym biurowym fotelem ale i tak nie spodziewaj się cudów.
W tej kwocie nie kupisz nic dobrego. Z foteli biurowych same średniaki które po prostu pozwalają Ci siedzieć przed komputerem bez żadnej super wygody.
Dołóż 200 zł i kup Markusa z ikei i w cenie do 500-700 zł będzie to najlepszy wybór jaki możesz zrobić bo wszystkie “pseudo gamingowe” fotele to lipa w tej cenie. Komfort zaczyna się tak powyżej 1k+ a i tak trzeba trafić i wybrać dobrze :slight_smile:

Najlepiej kupić krzesło biurowe, te są bardzo komfortowe, a i cenowo odstają od tych pseudo"topowych" gamingowych. Nie mniej, nie polecam kupować nic ponizej 500zł, czemu ? To sie przekonasz po kilku godzinach siedzenia jak cie dupsko i plecy zaczną boleć…
Co do gaimngowych, to jest pic na wodę i wyciąganie kasy, te fotele są robione tylko w jednym celu, by ładnie wyglądały, znajomy ma fotel gamingowy za taką samą kasę, jak ja biurowy i co do mnie nie przyjdzie, to zazdrości, ze mój jest bardziej wygodny.

W ogóle nie patrz w cenie na fotele gamingowe bo to tandeta i najniższej jakości części, śrubki, wzmocnienia a już nie mówiąc o użytym materiale. Pierwsze co warto kupić to fotele Diablo, ale i to niska półka. Porządne fotele zaczynają się od DxRacerów, Quersusów, SPC Gear

Generalnie unikaj foteli z ekoskóry za te pieniądzę, bo to najtańsza derma. Rok, dwa czy jedno cieplejsze lato i wstaniesz razem z tym materiałem na nogach. Ekoskóra ma sens w gamingowych za 600-800zł, ale to i tak dużo bo już można sobie za tyle kupić porządny fotel ergonomiczny z dużymi możliwościami regulacji oparcia, a nie tylko poduchy do których ty się musisz dostosować.
W tej cenie żadne Home Krafty czy inne nonamowe fotele które tylko wyglądają i to na zdjęciach po obróbce pod sprzedaż. Chcesz dobry fotel na dłużej za 300zł? Będzie miał nawet regulowane podłokietniki, fotel Polskiej firmy gdzie nie ma problemów z gwarancją
Grospol Team


Albo trochę tańszy model Plus R

Może nie wygląda bo to zwykłe porządne fotele biurowe, ale jest regulowany punkt podparcia lędźwiowego i regulowane podłokietniki + materiałowe wykończenie dzieki czemu zawsze można wyprać i materiał oddycha.

@Velarus
Markusa nie warto jak nie jest na promocji za ~400zł, no chyba że ktoś serio nie ma większego budżetu to jeszcze tak, ale za 645zł jest już Sitplus Ergon :slight_smile: Świetny model i już taki solidny początek foteli ergonomicznych z dużymi możliwościami regulacji.

Już lepiej dopłacić te kilka stówek i kupić fotel gamingowy na lata, a nie coś, co rozpadnie się po miesiącu. Ja mam już drugie krzesło gamingowe od dxracer i szczerze, to perfekcja. Bardzo wygodne.

1lajk

W takiej cenie nie kupisz fotela, 600-700 zł musisz wydać minimum.
np https://mirat.eu/fotele-gamingowe