Free 14 day Trial problem

Jako ogromny fan FF to aż jestem zażenowany iż gra zatrzymała mnie tylko na miesiąc (nawet nie cały bo po 18 dni od zakupu dodatku z kodem na 30 dni) odinstalowałem :( . Community jest świetne ale jak bym miał wydać tą kasę na coś innego to wydał bym na siebie :D .

Nie każdemu tytuł musi podejść, bo każdy ma inne oczekiwania. U mnie jest już ponad 250 godzin i stale rośnie, a nie zdążyłam jeszcze nawet zawartości dodatku ogrywać.

Jako ogromny fan FF to aż jestem zażenowany iż gra zatrzymała mnie tylko na miesiąc (nawet nie cały bo po 18 dni od zakupu dodatku z kodem na 30 dni) odinstalowałem   . Community jest świetne ale jak bym miał wydać tą kasę na coś innego to wydał bym na siebie  .

No widzisz a ja nie mam kompletnie nic wspólnego z seriami ff a gra mi się spodobała no i co zrobisz? Nic nie zrobisz. Nadal nie mam nic wspólnego bo wszystko skipuję :P

A to wszystko przez Blath, to jej wina. I teraz mam dodatkowe wydatki.

Ja jestem fanem FF no i "niestety" 2300 godzin w 14 i ciagle rosnie ^^

Naadir, tylko szkoda, że nie grasz z nami. Ale cieszę się, że zainteresowałam Cię tytułem, bo pamiętam, jaki strasznie sceptyczny byłeś. :D

Tak, ta gra to pożeracz wolnego czasu. Szczególnie z fajną ekipą.

ja tez gram na zodiarku z kolega

@Blath, przestraszyłem się Puszka :P po za tym RP jest nie dla mnie więc nie miałabyś ze mnie pożytku ;) Może w jakimś innym tytule się kiedyś spotkamy jeszcze :P

Tak przy okazji, jest jakiś sposób ogarnięcia Lore FFXIV po polsku? Jakieś filmy, anime, przetłumaczone książki, komiksy cokolwiek?

nie widziałem nic takiego są tylko angielskiego filmiki na temat lore

Sporo było na finalfantasyxiv.pl

Mam szybkie pytanie. By skorzystać z triala w wersji steam wystarczy wybrać opcję "Pobierz Demo"?

Tak

Witam mam otóż taki problem :

Robię konto na Square enix i do tego punktu jest wszystko ok , logując się już na stronie FFXIV i wybierając platformę Windows PC wyskakuje mi błąd " You cannot use this function.
Please contact the SQUARE ENIX Support Centre for additional details.
Error Code: i2501 "

i się zastanawiam co możne mieć na to wpływ ponieważ jak wybieram platformę PS4 nie ma takiego problemu
a chciałbym grę wypróbować przed kupnem.