Full Metal Rage

Zastanawiałem się kiedyś czy nie zacząć grać, ale ktoś mi mówił że jest w grze p2w.

Więc mam kilka pytań:

1.Czy w grze jest p2w ?? 

2.Czy muszę coś dodatkowo kupić ?? (jakieś itemki z is są niezbędne?? ) 

3.Czy jak zginę tracę wszystko?? 

4.Czy pvp jest żywe  ?? 

5.Czy po prostu warto kupić gierkę ?? 

1. Nie sądzę

2. Premium

3. Tak

4. Gra się w główniej mierze na nim opiera

5. Jeśli lubisz takie klimaty

Dodam, że nie ma p2w, bo jedyne co jest potrzebne do zaopatrzenia się poza zakupem gry to premium.

Premke natomiast można kupić za walutę w grze, ja obecnie mam wyfarmione 4+ lata premium, a nigdy nie kupowałem premium za normalną gotówkę.

I apropo pytania nr.3 - tracisz wszystkie przedmioty, które Twoja postać ma aktualnie przy sobie (Twój Silver/gold jest nietykalny) i masz też miejsca do bezpiecznego przechowywania przedmiotów. Piza tym zasada full loot obowiązuje dopiero od czerwonych terenów.

Edit: Siema Rasun! Wbij czasem do nas, wieczorkami coś latamy na ogół :)

Hej, może nie wszyscy zaglądają do działu gildie, dlatego chcę umieścić również tutaj informację, że taki twór jak Full Metal Rage istnieje.

Nasz temat rekrutacyjny: https://mmorpg.org.pl/forum/topic/96755-albion-online-full-metal-rage/

Obecnie jest nas trochę ponad 30 osób, właściwie wiele więcej nam nie potrzeba, naszą główną cechą jest to, że lubimy grać w grupie/grupach i zawsze organizowane są jakieś wspólne wypady niezależnie czy to ekspedycja, czy blackzone'y.

Często ludzie nie mają pomysłu czym grać, więc napiszę jaka postać by nam się niezwykle przydała do obecnych kompozycji:

2h hammer / tank

Great nature staff / healer



Znowu wracamy trochę do Albiona, jak ktoś chciałby się przyłączyć i pochodzić wspólnie (głównie na ganki) to zapraszamy!