Genshin Impact

Szukam ludzi, może nawet Gildii do gierki. Zapowiada się naprawdę fajnie, dobrze byłoby się dzielić nowościami i poradami z innymi. Co-Op też bardzo fajnie wygląda.
Nigdy nie ogarniałem tworzenie Discorda, także jak ktoś czuje się na Lidera to niech podeślę link pod postem. :slight_smile: I do zobaczenia w grze. UID.700311284 mój ID śmiało możecie dodawać do znajomych

Gildia w singlowej grze? Nope.

Hej, zacząłem grać wczoraj, ukończyłem akt 1 :slight_smile: Jak masz ochotę pograć lub wymienić się wiedza to zapraszam na priv ew. utworze kanał na discordzie :slight_smile:

Gra posiada Co-op jak Dragon Dogma Online kiedyś, endgame jest przyjemny z innymi graczami. Poza tym wiele zagadek jest i ciekawostek, którymi można się dzielić :wink:

Dodałem Cię. Moje UID 700546423

gram z kumplem w duo mamy 30 account lvl
mój bolid
Keqing + Fischl + Xiangling + Venti/Barbara
electro+electro+fire+wind/hydro
kumpel gra
dulic+Xiangling+Fischl+ventri/barbara
fire+fire+electro+wind/hydro

mój discord Blaster#2083
można by pograć w 4 jeżeli mamy uzupełniające się atrybuty na main dpsach.
ogólnie nasza gra wygląda tak że siedzimy na tsie i gadamy a discorda używamy do strimowania gdy jest zagadka to wystarczy ze spojrzymy na strim i sie pytamy czy już ją robił.
Coop narazie nie jest za bardzo dopracowany… ale robią nowy content nawet na 8 osob w pt.
Teraz w coopie to zbieramy sobie matsy (niektóre matsy takie jak ore dublują się i wypadają obu graczom. wiec zbieramy na moim swiecie potem na kumpla swiecie i mamy 2x wiecej resource)
Pomagamy sobie zabijać bossy które mają atrybut - resist naszego main dpsa.

Jeżeli szukacie ludzi do Gry, lub informacji zapraszamy do nas!

https://discord.gg/yWnXtGB Polecam bardzo fajny Discord PL Genshin Impact !