Gierka na ciężki czas kwarantanny

Witam , wiem ,że tematów pewnie jest mnóstwo ,ale jestem leniwym skurczybykiem ,a więc szukam gierki w której czuć rywalizację ,najlepiej z systemem rang coś w stylu kantera albo ligi legend ,chociaż legendą zostaje ten który w tej grze nie rozpierdolił jeszcze sprzętu :rofl: ,ewentualnie dołączę się do społeczności która już ogrywa jakąś gierkę , przymusowa kwarantanna daję się we znaki ,granie solo wchodzi na psychikę ,mam nadzieję ,że ktoś się odezwie , co do wymagań , nie jestem wymagający , komputer uciągnie wszystko :wink:

Może to :smiley:

można spróbować , lecz ten czas pobierania :confused:

Może Gloria Victis? Polska produkcja, która nastawiona jest głównie na PvP i skupia się wokół dominacji terytorium między trzema nacjami. Mamy więc:

  • otwarte PvP w określonych strefach,
  • turnieje (indywidualne, grupowe i między nacjami),
  • oblężenia zamków i przejmowanie punktów kontrolnych dla nacji,
  • bardzo rozbudowany crafting,
  • dużo aktywnych gildii,
  • sezony,
  • non-targetowa walka,
  • brak p2w.

Nie grałam w wiele MMO, ale podejrzewam, że to jedno z niewielu, które oferuje zabawę na PvP niemalże od razu. Musisz jedynie być wyrozumiały odnośnie tego, że gra jest w EA i w związku z tym zdarzają się w niej bugi i potrafi mieć problemy z płynnością.

Najbardziej pasuje Guild Wars 2, podstawka jest f2p, ewentualne dodatki nie sa drogie, ale warte zakupu bo dają bardzo dużo contentu. Za darmo można i tak sprawdzić czy gra przypada do gustu, nie ma wielu ograniczeń i właściwie cała gra stoi otworem.