Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Pewnie tak. Cześć pierwszych zarażonych to pewnie personel medyczny. Ta fala tak szybko pędzi, że to mogą być ostatnie chwile względnego spokoju.

Ale to jest ich wina, to że ludzie zarazili się od zwierząt to jest bulszit, dziwnym trafem w tym wuhan znajduje się jeden z bodaj 28 ośrodków badawczych (na całym świecie), które są przystosowane do prowadzenia badań nad tego typu ciężkimi wirusami.

Więc niewykluczone, że to rzeczywiście może być jakaś skucha Chińczyków. Ale to tylko domysły. Ale ja raczej obstawiam te węże - co sugerują badania DNA.

Pamiętaj ze to co pisze w internecie nie zawsze jest prawdą

Ale są też stacje TV na świecie i bezpośredni świadkowie.

Czy taka ostrożność z tej fotki to normalne zjawisko?

W Paryżu został zamknięty jeden ze szpitali! Prawdopodobnie ma to związek z koronawirusem. Są tam już 3 przypadki.

Zamkniętych zostało już 13 miast zamieszkanych przez ok 30 milionów ludzi.

W mediach społecznościowych jest mowa o ponad 250 k zarażonych, ale zanim nie dostanę autoryzowanego potwierdzenia traktuje tę informację z rezerwą.

Praca nad szpitalem na ok 1000 łużek dla zarażonych wre pełną parą w Wuhan.

Są już pierwsze wyzdrowienia.

Moim zdaniem samej pandemii nie da się powstrzymać, ale istnieje szansa, że po sezonie grypowym się ona wytłumi i znowu wraz z kolejną mutacją SARS zagrozi globalnie światu.

Na SARS (koronawirusy) niema szczepionki ale jest możliwość spowolnienia choroby lub chyba jej zamrożenia na wczesnym etapie, co skutkuje ograniczeniem śmiertelności z ok 30% do chyba ok 12%. Leczy się pacjentów lekami na HIV/AIDS.

UWAGA!

GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PUBLIKUJE ZASADY POSTĘPOWANIA Z OSOBAMI PODEJRZANYMI O ZAKAŻENIE ŚMIERTELNYM KORONAWIRUSEM

Jest potwierdzony przypadek 2019-nCoV na Białorusi. Granica UE z Białorusią jest monitorowana pod tym kontem.

Mam pytanie nie nudzie cię to?

Interesuję się tym i TVP Info jak widać też. Nie pokazuję filmików z nietoperzami, nie przekraczam pewnej granicy. Zainteresowanie tematem także MSZ Polski pokazuje, że temat jest poważny. Moim zdaniem jest to czas na nawrócenie do Boga - jak będziemy chorzy to już będzie trudniej wyprostować swoje ścieżki życia. A do czego to zmierza to nie trzeba być jasnowidzem by to przewidzieć.

https://www.tvp.info/46343027/ludzie-padaja-na-ulicach-wstrzasajace-nagrania-z-wuhan-wideo

Kilka państw Afryki walczy aktualnie z niespotykaną plagą szarańczy i jak podaje TV grozi to śmiercią milionom mieszkańców Afryki.

I konkretne pytanie do Ciebie - jak mogła się w tak krótkim czasie rozmnożyć tak wielka liczba szarańczy?

owady się szybko rozmnazają a szarańcze to już na bank szybko i dobrze ze tvp a nie tvn

Także ONZ tu apeluje.

Ja ci powiem to ONZ są tak samo dobrzy jak wszyscy

WHO to się zgodzę, czy wiele innych organizacji, które opanowało wolnomularstwo i homolobby. Po prostu ten z ogonem też walczy by jak największą populację pociągnąć do piekła. Stąd taka popularność gier satanistycznych.

zaraz WHO zrobi szczepionke która bedzie kosztowała miliardy

Z tym gadaniem o Bogu to taki trochę bullshit, bo jak pójdziecie do kościoła to jeszcze szybciej się zarazicie - kościół to najlepsze miejsce dla takiego wirusa bo ludzie są blisko siebie, śpiewają razem czyli roznoszą wirusa w powietrzu.

No ale widzę, że poważny temat został zdominowany przez dwa mohery, to nawet nie będę tu już zaglądać. Bawcie się dobrze, i tak umrzecie jak wszyscy :wink:

Od 2002 roku nie zrobili szczepionki na SARS więc nadziei tu nie mam na sukces.

Życie na ziemi to pierwsza krótka chwila życia by się określić, czy się jest bytem dobrym, czy złym - a naszą ojczyzną jest życie wieczne w Niebie w ciałach z materii nieśmiertelnej. :slight_smile:

Nie jestem moherem i nie kaze ci chodzic do koscioła a to ze poruszył koles taka rozmowe to co nie moge odpowiedziec bo przyjdzie hasira i juz o moherach człowieku

I tak wierze w Boga jak dla cb to moherstwo no to jestem

na ziemi jest na wszystko lek