Gold Packi

Gold Packa można kupić jako jedyny towar u brokera. Tyle że musisz wówczas uzbierać te 50-70kk kinah grając.

A Długo to się zbiera i jest sens ? bo nie wiem czy zaczynac a nie mam zamiaru wydawac pieniędzy ;x

Gold pack jest dopiero potrzebny od 40 lvl a do tego czasu , normalnie expiąc nazbierasz wystarczajaca golda. Także nie musisz wydawać pieniędzy chytrusku :D

Ajj dzięki :> Po prostu uważam że wydawanie hajs na gre to raczej wbrew moim zasadom :> ( w sensie wydawanie kasy w celu jakiegoś ulepszania konta strojów premium itd)

Ajj dzięki :> Po prostu uważam że wydawanie hajs na gre to raczej wbrew moim zasadom :> ( w sensie wydawanie kasy w celu jakiegoś ulepszania konta strojów premium itd)

nie uzbierasz 70k do 50 lvla i nawet nie licz na to bo osoba , ktora napisala , ze uzbierasz poprostu nie ma pojecia o grze...maxymalnie uzbierasz te 40-50kk :) jak nie mniej . CO dosamego sensu gry ja go nie widze. Lepiej zacznij w Archeage.

Ja wiela lot na bani.. swoje widzioł bo żech szpiloł w Aiona. Młody nic sie nie marte uderzaj w dziewicze rejsy. Pomogą Ci w gildi zawsze jest ktos mily

Gameforge ogłosił na oficjalnym fanpage Aiona na Facebooku, że z powrotem przywraca możliwość handlu Gold packami, więc jeżeli ktoś odszedł z gry z powodu tej blokady, to śmiało może wracać :)