Gra na telefon do wchodzenia co jakiś czas

Witam,

Szukam jakiejś darmowej gry do której mógłbym wejść co jakiś czas coś zbudować/ulepszyć. Najlepiej żeby nie było by to coś takiego jak plemiona że ludzie z dużą z przewagą punktów mogli bezkarnie zniszczyć takiego nooba jak ja :smiley: Może być nawet jakaś farma gdzie nie mogą mnie zniszczyć :D. Jedno z ważniejszych wymagań to też to by gra miała uczciwy darmowy system, a nie typowe p2win. Za pomoc z góry dziękuję :slight_smile:

To ja od siebie polecam hodowle smoków;

DragonVale i DragonVale World (ta jest w 3D) - brak p2w, ale też poza budowaniem i breedowaniem smoków w sumie nic się tam nie dzieje. Ale są co jakiś czas ciekawe eventy gdzie można zdobyć fajne dekoracje i unikalne smoki.

Dragons World też jest w miarę spoko i tez w 3D, są tam walki między smokami. P2W jako takiego nie ma, poza tym gemy (walute premium) można zdobyć łatwo za turnieje (nawet osiągając niską rangę dostaje się ich trochę, a turnieje chyba co tydzień są). Wiem też, że na oficjalnym forum robią konkursy na rysunki gdzie także dostajesz gemy - sama “wyfarmiłam tak” z ponad 1000 gemów.

Jeśli nie odpowiadają ci gry tego typu to napisz, znajdę może dla ciebie coś innego. Ogólnie w mobilki dosyć sporo się bawię i oczywiście grywam w tytuły nie p2w, albo w takie w których można kaszle w jakiś tam sposób zdobyć walutę premium bez wydawania kasy (jakbyś chciał znać szczegóły to priv)

To zależy od tego co rozumiesz przez ‘co jakiś czas’ bo do niektórych gier wchodzi się co parę godzin a do innych można i raz na kilka dni. Ze swojego doświadczenia mogę polecić:
Fallout Shelter - trudno tu nie wspomnieć o tej grze, rozbudowujesz bazę i starasz się przetrwać jak najdłużej

King of Thieves - bardzo skupiona na multi ale też przyjemna platformówka. Więcej zależy tu od skilla a nie tego jak gruby masz portfel. Mimo tego wymaga wchodzenia znacznie częściej, jeśli chcesz się jakkolwiek znaczyć

Crush Them All - typowa Idle game, ulepszasz bohaterów, idziesz na wyższe piętra i cofasz się żeby iść jeszcze wyżej. Mimo tego ma rozbudowany system multi a to co masz w teamie ma znaczenie. P2w też jest znikome, waluta premium leży gdzie popadnie a obecny w grze system VIP (źle się to z innych gier kojarzy) pozwala zdobywać poziomy bez płacenia, dostaje się do niego punkty np. za zalogowanie się do gry

Dragon Ball Legends - bardzo przyjemna gra, tym bardziej jeśli jesteś fanem. Możesz wchodzić kiedy chcesz choć wiadomo im częściej tym szybciej zdobywasz przedmioty i diamenty oraz poziomy. Walka polega na wybieraniu ataków czyli takich kart postacią można sterować na prawo i lewo podczas walki. P2W w tej grze nie istniej według mnie ponieważ pojawiają się Eventy z diamentami za które przywołujesz postacie 100 za jedno przywołanie lecz polecam ci raz na dzień za 20 diamentów. Nie trudno je uzbierać jak się gra dość często a sam byłem sceptycznie nastawiony. Najlepiej samemu sprawdzić nie zajmie dużo czasu :slight_smile: .