Grind i PVP

troche spadło - Ta gra podobała się 89% użytkowników. Ale powiem tak najlepiej zagraj bo Lost ark to spoko gierka i nie słuchaj tych przygłupów co dla nich archeage najlepsza gra ever xD

1lajk

Uwielbiam ludzi ktorzy uwazaja, ze jak ktos ma inne zdanie od mojego, to jest debilem… Po prostu powinszować tylko pozostaje i wspolczuc.

1lajk

n0time4u nie bierzcie pod uwagę jego postów:) Na chwile obecną pozostaje czekać, aż wyjdzie jakieś konkretne mmo, które to zaoferuję czego oczekujesz:)

@xxxx nie bierzcie pod uwagę postów tego użytkownika, bo równie dobrze to ze tobie coś się nie podoba i rynek mmo jest martwy, nie znaczy ze komuś innemu nie może się podobać jakaś gra :slight_smile:

Wyjaśnisz jak zmienić język na angielski?

Graj w tego crapa, tylko nie polecaj innym, bo gość tylko straci czas na pobranie, rejestrację instalacje i szybkie odinstalowanie. Prawdę mówiąc szkoda dysku na takie “coś” zwane Lost Ark czy jak ten crapiszon się tam zwie:)

1lajk

A grałeś w ogóle czy tylko tak pierdolisz? Jeżeli grałeś, to napisz na poziomie jakieś za i przeciw, co ci się podobało a co nie itd.

Nadal czekam na jakieś info dotyczące Royal Questa. Oglądając różne strony padły mi jeszcze dwa pomysły może ktoś może się wypowiedzieć na ich temat. Flyff? jakiś ogarnięty priv czy jednak offka ? Drugi temat to 4story ktoś coś wie z czym to się je ? No i ostatni pomysł i akt desperacji stoją teraz jakieś spoko serwery metin 2?

Astellia Online?

nie pobieraj Lost Ark bo xxxx tak mówi xD zdaj się na tego kretyna xD

Astellia online też spoko gierka - polecam taki klasyk bez wodotrysków ale solidny.

Jako autor tematu chciałbym zamknąć temat dotyczący Lost Ark. Moje stanowisko jest takie, iż gra zapowiada się dla mnie ciekawie choć muszę przyznać, że porównania do Mu Origins czy jak to się tam zwie i do tego drugiego aMMORPG’a na D są trafne patrząc na gameplaye. Ja natomiast grę ruszę dopiero w momencie gdy pojawi się w EU i nie będzie trzeba się bawić w jakieś tłumaczenia VPN’y i inne duperele. Nadal jestem zainteresowany natomiast zangielszczeniem (hipokryta) Royal Questa. Interesuje mnie również kwestia Flyff Online i nadal czekam na jakieś propozycje zabijając czas w SWTOR. Chociaż gra jest daleka od tego czego poszukuje w tym temacie, to gra mi się zacnie. Zwłaszcza, że przypływ graczy związany pewnie z serialem i grą single player sprawił, że ta gra naprawdę bardzo mocno żyje tak na czatach jak i aktywnościach w Pt.

Jeżeli odrzucasz grę z powodu tego jak klasa wygląda oraz z tego powodu, że nie potrafisz wejść w opcje i zmodyfikować sobie UI, to przykro mi bardzo ale szkoda tracić czas dla takich ludzi jak Ty.

Odezwij się za kilka lat jak Ci hormony się ustabilizują i ogarniesz co lubisz w życiu a czego nie.

Dlaczego obrzucasz go błotem?
Brzmi to tak " MUSISZ GRAĆ W MOJOM GIERECZKE!1! TO JEST NAJLEPRZA GIERECZKA".
Nie interesuje go ta pozycje to mu jej nie wciskaj na siłę.

1lajk

Czyli gra nie może mi się po prostu nie podobać i nie mogę chcieć znaleźć coś innego?

1lajk

Myślę, że aspekt wizualny jak i UI może być w grze istotny. Bardzo niemiłym jest, że zostałem zaatakowany przez Ciebie tylko w imię obrony tytułu. Dla mnie BDO nie jest dobrą grą i tyle - mam do tego prawo. Twój post natomiast pokazuje tylko kim jesteś i jeśli jest was więcej w BDO to tym lepiej, że od gry się bardzo mocno odbiłem. Prosiłbym o nie udzielanie się w temacie jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.

1lajk

A i swoją drogą BDO to syf :stuck_out_tongue:
Ta gra nie ma contentu w end game.
Jak bym chciał robić czynność, która powinna być robiona tylko przez boty to bym nie szukał gry :stuck_out_tongue:

Jak to nie ma kontentu Siage/Node Wary to jest kontent end game dla tej gry to MASS PvP, i niemiłosierny grind jak za starych dobrych czasów!
A drą japę na gierkę że P2W osoby które nie mają czasu na granie, więcej niż 2h dziennie. Ja na wszystko zarobiłem w gierce mam 5 petów t4, 3 kostiumy, i co miesiąc value pack wszystko z Marketu. Jedynie co kupię za złotówki to jest Namiot!

1lajk

No no gówno prawda z tym VP co miesiąc xD, mam preorder od początku roku na VP wraz z innymi 40 osobami w glidii, żadna osoba jeszcze nie dostała.

Jeśli dalej myślisz że BDO nie jest P2W to jesteś albo troll albo głupi … przykre :frowning:

Ja jakoś kupuję tylko to trzeba na patencie robić co tydzień robić nową ofertę kupna!

Obrony tytułu? Człowieku jakbyś czytał główną stronę to byś wiedział, że sam zjadam BDO za głupoty. Tu nie chodzi o oborny tytułu, tylko jak słysze, że mu się UI nie podobało i za dużo pop upów to wybuchłem śmiechem. Jeżeli ktoś nie umie wejść w opcje aby wyłączyć coś takiego, to nie ma sensu z taką osobą rozmawiać bo się naprodukujesz a potem wejdzie w twoją propozycję i przestanie w nią grać bo mu UI będzie przeszkadzać. Proszę Cię, UI to najmniejszy problem jaki może Cię spotkać w grze.