Grind i PVP

A i swoją drogą BDO to syf :stuck_out_tongue:
Ta gra nie ma contentu w end game.
Jak bym chciał robić czynność, która powinna być robiona tylko przez boty to bym nie szukał gry :stuck_out_tongue:

Jak to nie ma kontentu Siage/Node Wary to jest kontent end game dla tej gry to MASS PvP, i niemiłosierny grind jak za starych dobrych czasów!
A drą japę na gierkę że P2W osoby które nie mają czasu na granie, więcej niż 2h dziennie. Ja na wszystko zarobiłem w gierce mam 5 petów t4, 3 kostiumy, i co miesiąc value pack wszystko z Marketu. Jedynie co kupię za złotówki to jest Namiot!

1lajk

No no gówno prawda z tym VP co miesiąc xD, mam preorder od początku roku na VP wraz z innymi 40 osobami w glidii, żadna osoba jeszcze nie dostała.

Jeśli dalej myślisz że BDO nie jest P2W to jesteś albo troll albo głupi … przykre :frowning:

Ja jakoś kupuję tylko to trzeba na patencie robić co tydzień robić nową ofertę kupna!

Obrony tytułu? Człowieku jakbyś czytał główną stronę to byś wiedział, że sam zjadam BDO za głupoty. Tu nie chodzi o oborny tytułu, tylko jak słysze, że mu się UI nie podobało i za dużo pop upów to wybuchłem śmiechem. Jeżeli ktoś nie umie wejść w opcje aby wyłączyć coś takiego, to nie ma sensu z taką osobą rozmawiać bo się naprodukujesz a potem wejdzie w twoją propozycję i przestanie w nią grać bo mu UI będzie przeszkadzać. Proszę Cię, UI to najmniejszy problem jaki może Cię spotkać w grze.