Grind?

szukam jakies w miare przyzwoitej gry opartej na grindzie cos ala Last Chaos ktora nie jest zbyt skomplikowana w kwesti enchartingu jak to ma miejsce w bdo … oczywiscie szukam gry ktora jest zywa i w miare chociaz wyglada …

mejbi poe albo never?

Sam w sobie enchantment w BDO nie jest jakiś zbytnio skomplikowany… Ot, ulepszasz broń kamyczkami na +, do +7 masz gwarantowany sukces, później masz tylko x%, po +15 masz inne kamyczki do ulepszania… do tego failstacki które dostajesz za niepowodzenia co zwiększa szansę ulepszenia które stackują się do Y wartości, którą to znajdziesz w tabelkach. I w podstawach to tyle, reszta to tylko dodatek i tym na początku przejmować się nie trzeba, a potem sam się zorientujesz.

Jak jednak kategorycznie NIE dla BDO (a szkoda, bo to obecnie najlepszy grindownik), to zostają ci tylko HnS : Path of exile (chociaż jak wygląd jest też kryterium u cb to ta gra raczej cię nie zadowoli) i Diablo 3. Reszta martwa/w fazie produkcji/dopiero zapowiedziana/offline/stara

diablo 3 mam poe nie podeszlo a w bdo mam przegrane ponad 200h i to nie dla mnie grafa spoko ale jak sie siedzi na spocie dluzej niz h i grinduje ze tak powiem oczy bola …

Wbijaj na Waruniverse jesli takie gry tez cie interesuja :wink:

Hej jeżeli lubisz grind jak w last chaos zapraszam na priv rappelz arcane. 160 osob jednoczesnie online w weekendy. Wysłałem na pw specyfikacje gry jeżeli masz ochote odpisz

Jeszcze z grindowników masz ewentualnie Albion Online i Trove, ale oba MMO raczej nie stoją za dobrze, niemniej ktoś tam jeszcze w to gra.

Może Aion?. Gra ma swoje lata ale grafika jest nawet.