Grupa Syndicate szuka graczy Conan Exile

Witam,

Opis: Z racji, że obecnie na rynku brak nowych, przełomowych MMO duża część graczy przerzuciła się na gry sandboxowe, gdzie bez odpowiedniej grupy ciężko jest się odnaleźć. Grupa Syndicate zrzesza polskich graczy, którzy nie boją się postępu i niezależnie od utrzymywanej w grupie roli starają się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności. Głównym naciskiem grupy Syndicate są gry z przodującym kontentem PvP, aczkolwiek poszukujemy także ludzi, którzy lubują się w zbieraniu oraz budowaniu. Syndicate potrzebuje osób, które będą stale zaopatrywać grupę w surowce potrzebne do prowadzenia walk, oraz umacniania pozycji grupy na serwerze.

Gry w które gramy:

Conan Exile: Obecnie nasza grupa liczy 7 osób. Wiele osób z naszej grupy pracuje w trybie zmianowym, dlatego nie zawsze jest wystarczająca ilość osób do obrony bazy. Obecnie czekamy na nowy dodatek wprowadzający nową mapę, jednakże dla osób zainteresowanych rekrutacja w dalsszym ciągu jest otwarta. Pełnym składem planujemy ponowić rozgrywkę pod koniec Maja 2020.

Fallout 76: Czekamy na dodatek Wastelanders, który ma zdrowo namieszać w Appalachach, jak i samej rozgrywce. Premiera bezpłatnego dodatku przewidziana jest na 14 Kwietnia 2020 roku. Jeżeli jesteś zainteresowan/a zbliżającym się kontentem to dołącz do nas i przygotuj się na nowe wyzwania! Z powodu wyłączenia trybu Surwiwal główne PvP odbywa się na trybie Nuclear Winter (Battle Royale). Często gramy z ekipą Fallout 76 Polska, więc niezależnie od godziny zawsze znajdzie się osoba do wspólnej gry (bądź samej rozmowy).

Zainteresowanych zapraszam do pozostawienia krótkiego opisu zawierającego informacje takie jak:

  • wiek, płeć, gra w którą grasz, kontent (PvP/PvE), godziny dostępności, preferowany build (bronie/pancerz).

Wymagania:

  • Discord,
  • wiek powyżej 18 roku życia,
  • kultura osobista (można przeklinać, aczkolwiek bez stosowania przekleństw jako przecinków),
  • stały rozwój swojej postaci oraz stylu gry.

Przestań być casualem i dołącz do nas!

Pozdrawiam,
Adeshal

Brzmi jak dobry plan w Conana z chęcią zagram :slight_smile:

Jest duża szansa, że dołączę do Was w przyszłym tygodniu.

Pomyślałem że w sumie mógłbym dołączyć do conana. Ale jak zobaczyłem że jesteście dojnymi krowami którzy bulą hajs na te gówno fallout 76 to jednak sobie odpuszczę xD Chyba że dzielicie się na tych normalnych i grających w fallout 76 to mógłbym dołączyć.

Dobra a tak serio to interesuje mnie conan exiles. Mam 20lat, płeć nieznana, kontent only hardcore pvp. Dostępny całe dnie we wtorek, czwartek, sobotę, niedzielę i święta. Preferowany build to nie wiem bo nigdy nie grałem w conan exiles ale na pewno połączenie dużego melee dmg ze zwinnością i pancerzem, taki off tank.

Fallout 76 kosztuje poniżej 60 PLN, natomiast po prostu grając możesz kupić wszystko co wrzucają do Atomic Shopu (skórki). W tym momencie szukamy głównie osób do Conan Exile, ponieważ w Falloucie z PvP to został tylko tryb Nuclear Winter. Po wydaniu Wastelanders zobaczymy, czy dalej będziemy wspierać tą grę jako społeczność. Link do Discorda wysyłam poprzez wiadomość prywatną.

To czekam na linka xd i mówisz że nie będziesz wspierał conana? D: Jak tylko wejdę na discord to od razu kupuję grę.

mogłeś od razu wysłać to bym już grał z wami xd

up

Obecnie jest nas 4-6 aktywnych graczy i ciągle szukamy osób do wspólnej gry. :slight_smile: Ostatnio wszedł patch z wierzchowcami i systemem poziomów dla kompanów, więc jest co robić.

Gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszamy 1122 klan syndycate

W dalszym ciągu szukamy aktywnych graczy, aby dobić do maksymalnej liczby osób w klanie. Zapraszam na przetestowanie swoich sił na serwerze oficjalnym #1122. Na własne oczy zobaczysz jaką zabawą jest rajdowanie innych baz oraz bronienie swojej własnej! :slight_smile: Jeżeli nie jesteś pewny/a, natomiast interesujesz się grą to zostaw posta tutaj. Wszystkim zainteresowany wysyłam adres do Discorda w prywatnej wiadomości.

Obecnie pozostały nam jeszcze dwa miejsca dla aktywnych graczy w klanie. :slight_smile:

Conan Exile: W dalszym ciągu szukamy aktywnych graczy tak, aby “wymieniały się” z graczami, którzy w danym tygodniu pracują na drugie zmiany. Dzięki takiemu systemowi będziemy w stanie bronić bazy niezależnie od sytuacji w życiu realnym. :slight_smile: Zapraszamy graczy PvP do wspólnej gry. Discord aktywny 24/7 (nawet na komórce).

Fallout 76: Wastelanders startuje 7 kwietnia. Jeżeli szukasz ekipy do gry, bądź chciałbyś dowiedzieć się to i owo o bieżącym kontencie to zapraszam do grupy Syndicate. Współpracujemy z innymi społecznościami, więc zarówno ludzi jak i informacji jest u nas od groma.

Witam,
Z chęcią się do was przyłączę w Conanie. 25 lat, mam czas głównie popołudniami i w weekendy :slight_smile:

Cześć, z chęcią pogram większą ekipą. W Conanie ogrywałem do tej pory tylko serwery prywatne - niestety głównie te z modami (110+ godzin). Cały czas szukałem kompanów do grania, niestety ich entuzjazm i chęć do gry wypalał się znacznie szybciej od mojego. Bardzo chętnie poznam tą grę od samego początku z fajną ekipą do pogrania :slight_smile:

Wysłałem PW z zaproszeniem na discorda