Grupa Syndicate szuka graczy Conan Exile oraz Fallout 76

Witam,

Opis: Z racji, że obecnie na rynku brak nowych, przełomowych MMO duża część graczy przerzuciła się na gry sandboxowe, gdzie bez odpowiedniej grupy ciężko jest się odnaleźć. Grupa Syndicate zrzesza polskich graczy, którzy nie boją się postępu i niezależnie od utrzymywanej w grupie roli starają się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności. Głównym naciskiem grupy Syndicate są gry z przodującym kontentem PvP, aczkolwiek poszukujemy także ludzi, którzy lubują się w zbieraniu oraz budowaniu. Syndicate potrzebuje osób, które będą stale zaopatrywać grupę w surowce potrzebne do prowadzenia walk, oraz umacniania pozycji grupy na serwerze.

Gry w które gramy:

Conan Exile: W tym momencie ze znajomym zaczęliśmy wspólną przygodę na serwerze 1203. Na początku czeka nas mnóstwo eksploracji oraz budowy, aczkolwiek naszym głównym celem jest przeprowadzanie najazdów na osady innych graczy. Generalnie zamierzamy osiedlić się na dwóch biomach (pustynia oraz lód), aczkolwiek wszystko jest oczywiście do ustalenia. Potrzebujemy głównie postacie przystosowane do walki wręcz, ponieważ łuczników powinno być maksymalnie 2-3, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

Fallout 76: Czekamy na dodatek Wastelanders, który ma zdrowo namieszać w Appalachach, jak i samej rozgrywce. Póki co część zrobiła sobie przerwę od gry, natomiast reszta dalej farmi legendarne przedmioty celem przygotowanie się na dodatek. Z powodu wyłączenia trybu Surwiwal główne PvP odbywa się na trybie Nuclear Winter (Battle Royale). Często gramy z ekipą Fallout 76 Polska, więc niezależnie od godziny zawsze znajdzie się osoba do wspólnej gry (bądź samej rozmowy).

Zainteresowanych zapraszam do pozostawienia krótkiego opisu zawierającego informacje takie jak:

• wiek, płeć, gra w którą grasz, kontent (PvP/PvE), godziny dostępności, preferowany build (bronie/pancerz).

Wymagania:

• Discord,
  • wiek powyżej 18 roku życia,
  • kultura osobista (można przeklinać, aczkolwiek bez stosowania przekleństw jako przecinków),
  • stały rozwój swojej postaci oraz stylu gry.

Przestań być casualem i dołącz do nas!

Pozdrawiam,
Adeshal

Brzmi jak dobry plan w Conana z chęcią zagram :slight_smile:

Jest duża szansa, że dołączę do Was w przyszłym tygodniu.

Pomyślałem że w sumie mógłbym dołączyć do conana. Ale jak zobaczyłem że jesteście dojnymi krowami którzy bulą hajs na te gówno fallout 76 to jednak sobie odpuszczę xD Chyba że dzielicie się na tych normalnych i grających w fallout 76 to mógłbym dołączyć.

Dobra a tak serio to interesuje mnie conan exiles. Mam 20lat, płeć nieznana, kontent only hardcore pvp. Dostępny całe dnie we wtorek, czwartek, sobotę, niedzielę i święta. Preferowany build to nie wiem bo nigdy nie grałem w conan exiles ale na pewno połączenie dużego melee dmg ze zwinnością i pancerzem, taki off tank.

Fallout 76 kosztuje poniżej 60 PLN, natomiast po prostu grając możesz kupić wszystko co wrzucają do Atomic Shopu (skórki). W tym momencie szukamy głównie osób do Conan Exile, ponieważ w Falloucie z PvP to został tylko tryb Nuclear Winter. Po wydaniu Wastelanders zobaczymy, czy dalej będziemy wspierać tą grę jako społeczność. Link do Discorda wysyłam poprzez wiadomość prywatną.

To czekam na linka xd i mówisz że nie będziesz wspierał conana? D: Jak tylko wejdę na discord to od razu kupuję grę.

mogłeś od razu wysłać to bym już grał z wami xd

up