Gry na wiele godzin

no właśnie gothicy/riseny gleba graficzna ME itp. na koniec planuje world of goo kiedyś grałem ale znudziło się szybko

Unreal tournament 2004 lub jakiś inny
Half life1,2
Dead Space 1,2
Hotline Miami
Painkiller Czarna Edycja

ludzie graficznie lepsze czytajcie ^^

dragon age 1, fallout 3, oblivion, skyrim, europa universalis, seria X3 (w x3 160godzin to podstawa zeby gra sie rozkrecila), sengoku (jak lubisz klimaty japonii), magna carta - the phantom of avalanche, mount and blade warband, neverwinter nights 1/2 (choć dla mnie 2 była troche krotka ) knights of honor, shadowrun returns, the guild 2 (gra naprawdę długa bo po śmierci twojej postaci, grasz jej potomkiem - i tak w kolko), divinity 2 (w raz z dodatkiem zabiera troche czasu)

magna carta 2 zarąbiste ale tylko na crapboxa :x

Polecam BioShock'a 1 , 2 oraz Infinite

A ja polecę Ci klasykę: Baldur's Gate I i II, Icewind Dale I i II no i przede wszystkim (jeśli lubisz czytać i lubisz, jeśli gra zmusza Cię do refleksji) Planescape: Torment. Każda z tych gier to co najmniej 100 godzin grania przy pierwszym podejściu (mowa o graniu bez poradników etc.)

Wiem, że grafika nieco odstrasza, ale w internecie jest masa poradników, jak ją nieco odświeżyć i przystosować do współczesnego sprzętu. Aha, no i warto zaopatrzyć się w wersje PL, bo one są NAPRAWDĘ dobre. Dodatkowo w produkcji znajduje się Pillars of Eternity, które tworzone jest w duchu wyżej wymienionych tytułów.

Nie można zapominać że już jest na rynku Divinity Original Sin, gra która zebrała bardzo dobre recenzje i jest na prawdę dobra i długa, do tego 19 września jest premiera Wasteland 2.

bioschock infinite fajne zagram, kiedyś grałem w baldursa i nie był zły i myśle, że pillars of eternity będzie równie dobre. divinity hmmm zrobione w całkiem innym klimacie niż poprzednia i ponoć krótka ale co mi tam.

magna carta 2 zarąbiste ale tylko na crapboxa :x

przeciez podalem ci dokladna nazwe wersji na pc

tak sprawdziłem ją ale grafa tak leży, że po prostu nie mogę na to patrzeć

Pewnie już się pojawiło, ale z całego serca polecam The Elder Scrolls V: Skyrim, naprawdę warto, gra zajmuje na wiele godzin.

walne małego offtopa gdyż nie widze sensu zakładania nowego posta na 1 pytanie. w grze age of wonders 3 na najwiekszych mapach w turach 100+ gdy imperia przekraczają normy wielkości ruch AI jest tak wolny, że trwa 2+min/tura wie może ktoś jak to przyspieszyć? i nie nie chodzi mi o walki.

warn_ico.png
Offtop ~ blaumro

Jakie są gry na wiele godzin ale nie może być to mmo/sport/crap aka simsy

grałem w:

dead rising 1-3

borderlands 1-2

eldersy 3-5

civ 4-5

dead island/riptide

l4d/2

amalur

just cause 2

gta

fable 1 3

setlersy

knights merchants

two words II

nfs

assassinki

far cry 1-3

dungeon defenders

i pewnie jeszcze tego troche jest