GTA 5 Online - szukam graczy

Cześć!
Dopiero zacząłem swoją przygodę z GTA 5 Online. Trochę przytłoczony ilością różnych rzeczy do robienia postanowiłem skorzystać z jakiś poradników jak zacząć [zarabiać] i robię sobie misje (akcje) stworzone przez rockstar.

Zarobiłem na tyle, żeby kupić ten najtańszy penthouse (za 200k) co by mieć możliwość robienia napadów. I na razie tyle.

Teraz zgodnie z poradnikami chciałbym porobić napady, misje itp. żeby zarobić na biuro i magazyn pojazdów (ok 2.5mln łącznie), więc daleka droga przede mną.

Poszukuję ludzi z którymi mógłbym pograć wieczorkiem po pracy, porobić napady i ogólnie wgryźć się w grę, bo czuję, że samotnie na dłuższą metę może być tu nudno.
Mam 30 lat i więcej czasu na grę jedynie wieczorem (lub późnym wieczorem) i w weekendy. Jeśli wam to nie przeszkadza to zapraszam.

Profil na steamie:

@bump

Witam. Jestem chetny. Jestem dokladnie w tym samym miejscu. Akontaktuje aie z Toba jutro.

Niestety mam zablokowane konto Steam (nie mogę dodawać znajomych dopóki nie wydam 5 dolarów). Podaj nick w GTA Online lub ty mnie dodaj na steam.

Wysłałem zapro na steam, jak cos dawaj znac to popykamy, ja juz troche godzin mam przegranych to cos tam moge pomoc.

Cześć.
Dzięki za zapro. Jak wrócę z pracy to zaakceptuję.
Jakoś wczoraj grając w publicznym lobby trafiłem na gościa, który przekazał mi mnóstwo hajsu. Czytałem po necie że to się zdarza i jest związane z modderowaniem. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Z jednej strony fajnie, bo pokupowalem sobie mnóstwo bardzo drogich rzeczy - firme, bunkier, klub, samochody, helikopter, latajace pojazdy itp., co skróciło o miesiące grind kasy. Z drugiej strony chyba cały sens gry poszedł sie j***ć skoro tu główną frajdą jest właśnie zdobywanie kasy.
Nie wiem też czy z tego powodu że dostałem tą kasę i ją bezmyślnie wydałem (nie wszystko, bo zostalo mi jeszcze 50mln), moje konto nie zostanie zbanowane. Niby R w jakimś FAQ napisał, że z tego powodu nie banują, ale różnie moze być.
Niemniej i tak chciałbym powykonywac te wszystkie misje i napady bo wydają sie fajną zabawą, nawet jeśli tymczasowo nie potrzebuje hajsu. Choćby po to, żeby zobaczyć tą część rozgrywki w GTA:O.

Jeśli nie masz aktywnego konta na steamie to też cię nie dodam. Nick w grze to Silas666. Możesz mnie dodać jak będziesz :slight_smile:

Gram w GTA Online od roku, i wciąż nie mam forsy na latające pojazdy, helikoptery i supersamochody :innocent:, a ty masz to wszystko po kilku dniach :thinking:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/szukam-do-pogrania-gta-online/117677/4?u=harmonixx

Tak zwanego Bogdana robisz i masz 1mln za misje. Tylko trzeba mieć baze kupioną

Mam bazę, ale nie wiem jak rozpocząć misję. Dotychczas grałam z znajomym który uruchamiał problem Bogdana, ale teraz nie gra już.

Dokładnie, stąd moje rozterki powyższe :wink: W zasadzie mam już wszystko co jest przydatne i można kupić w gta, a zacząłem z tydzień temu. Zastanawiam się czy nie stworzyć nowej postaci i nie zacząć od nowa…

@up
Stworzyłem nową postać i prawdopodobnie będę nią powoli sobie ściułał wszystko od nowa. Jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszam na steama.

@up
Na razie jest na dwoje i tworzymy jakby const party :slight_smile: Jakby się ktoś chciał przyłączyć to zapraszam. Jeszcze dwójka i można nawet co nieco zawojować :wink:

Zmasciłeś trochę tym, że wziales kase od moddera. To psuje grę całkowicie jeżeli chcemy w nią grac na poważnie. Sam miałem sytuacje, że mogłem wejsc w spawn kasy. Jak stać nas na wszystko z miejsca to gra staje się nudna i nie ma sensu grać. Póki co służe radą bo nie mam czasu na gre ale jak wroce to z checia dołącze

Super :wink: Wziąłem, pobawiłem się w end game i stworzyłem nową postać, bez wspomagaczy. Już znalazłem kolejnego moddera, który mi oferował kasę i statystyki (I mean, rly?), ale się nie zgodziłem, szkoda sobie psuć grę.

1lajk

Kto potrzebuje pomocy w grze niech sie odzywa, gram dosyc dlugo, mam prawie 300lvl i wiele opcji do zarabiania pieniedzy. Chetnie pomoge nowym