Gta 5 problem podczas instalacji

Witam! dzisiaj zakupiłem gta 5 , lecz podczas instalacji (trzecia płyta) pojawia się błąd

Błąd transferu składnika
skladnik: game data
grupa pliku: everything
plik: E:\data4.cab
błąd: błąd danych (CRC)

tzn nie jest to identyczny błąd , pisze tam coś o "data4" , na płycie widziałem niewielką smugę , przetarłem ją , z nadzieją że pomoże , lecz nadal to samo . Proszę o pomoc, jest może możliwość pobrania z strony RockStar tej części płyty ? lub jakiś inny sposób ?Z góry dziękuje za pomoc!

O ile się nie mylę, wpisując CD-key w social clubie można ściągnąć grę bezpośrednio od nich. (mogę się mylić bo mam wersję steamowską)

Zrób screena tego błedu i tam będziesz mieć napisane który plik x64.rpf powoduje crc

Elo.
Masz pirata, mnie nie oszukasz :3
Ściągnij jeszcze raz ten part.

Gdyby to była wina płyty, ruszyłbyś d*pę do sklepu, złożył reklamację, pokazał paragon i po problemie. Wymieniają Ci pudełko z grą, a Ty z ucieszoną mordą lecisz na chatę instalować gierkę.

Dobra, elo, ide napieprzać w Vindictus.

PS. Następnym razem wstąp do sklepu "thePiarteBay" :P POLECAM!

warn_ico.png
propagowanie piractwa ~ NS

@Calvex

Próbuje znów , za jakieś 10 minut będe musiał wsadzić trzecią płytę, po kilku minutach znów to wyskoczy ,zrobię wtedy screena i tutaj wstawie

@Bojler

A czy z tej strony trzeba pobierać całą grę ? czy można tylko niektóre pliki ? , przy mojej prędkości internetu bym musiał poczekać niecały dzień , a już myślałem ze dziś pogram : (

O tej porze już chyba media expert zamknięty

Tutaj zdjęcie , żeby była pewność że wersja oryginalna

http://zapodaj.net/855df2382e1e3.jpg.html

Jednak zrobię tak jak pisał pan wyżej , za chwilę mam autobus , więc pojadę na miasto i spróbuje zamienić. Odezwę sie gdy wróce i napsize czy mi pomogło! Z góry dziękuje za chęci pomocy!

Pomoc nadesłana w prywatnej wiadomości. Jeśli Cię nie zadowala - pisz, mogę poszukać czegoś innego.

Szczęście w nieszczęściu , po drodze sprawdziłem jeszcze w telefonie czy media expert w moim mieście też jest do 20 , lecz niestety nie . Więc wróciłem do domu z zaoszczędzonym czasem , spróbuje innego sposobu od użytkownika powyżej , mam nadzieję że pomoże ! Mimo tego , jutro i tak udam się do sklepu i mam nadzieję że pomogą mi . Screena z tym błędem już nie będę wklejał , chyba że nie pomoże mi ani pomoc od użytkownika "fasola333" oraz reklamacja w sklepie .

Wpisz nazwę tego błędu + GTA 5 instalation w Google, może będzie jakiś poradnik lub FIX na to?

Tutaj masz FIX:

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203597477-CRC-error-fix-for-disk-installation

głupie pytanie...

a wolne miejsce masz?

Pisałem do supportu, błąd danych CRC prawie zawsze oznacza to, że płyta jest skopana.

Oddaj grę na gwarancję.

@BojlerA czy z tej strony trzeba pobierać całą grę ? czy można tylko niektóre pliki ? , przy mojej prędkości internetu bym musiał poczekać niecały dzień , a już myślałem ze dziś pogram : (

Z tego co mi wiadomo to tylko całą grę.

Dopiero o tej porze kończę patchowanie (4.97/5.04Gb) ale pewno teraz tez cos będzie trzeba robić . Pobrałem ten pliczek (data4) z kopii w internecie . Jutro pójdę z całym pudełkiem do sklepu i zgłoszę reklamacje , tylko nie wiem czy mi tylko płyty wymienią ?? Dziękuje wszystkim za chęć pomocy!

Ps. Tak jak pisałem , skończył mi się ten pierwszy patch , to teraz idzie cos kolejnego (18mb/353mb ) A taki zadowolony byłem , myślałem ze instalacja zajmie max 1 h

Od premiery wyszły chyba już z 3 patche każdy po 300+ mb :)

Witam! dzisiaj zakupiłem gta 5 , lecz podczas instalacji (trzecia płyta) pojawia się błąd

Błąd transferu składnika
skladnik: game data
grupa pliku: everything
plik: E:\data4.cab
błąd: błąd danych (CRC)

tzn nie jest to identyczny błąd , pisze tam coś o "data4" , na płycie widziałem niewielką smugę , przetarłem ją , z nadzieją że pomoże , lecz nadal to samo . Proszę o pomoc, jest może możliwość pobrania z strony RockStar tej części płyty ? lub jakiś inny sposób ?Z góry dziękuje za pomoc!