Guild Wars 2 (f2p) <> Jaką klase wybrać na darmowej wersji i kilka innych pytań ;)

Witam, ostatnio zacząłem grać w GW2 na wersji free2play mam więc kilka pytań.

1.Czy w darmowej wersji gry nie można handlować z innymi graczami? Ponieważ jak wchodzę w market i próbuję kupić coś to się nie da…
2.Jaką klasą grać aby postać była potrzebna w party
3.Czy na f2p jest jest jakiś limit max poziomu postaci?

  1. Nie mozna - jest to zabezpieczenie przed gold sellerami
    Wiecej igraniczen tutaj:
  1. Temat rzeka i kazda jest uzyteczna kwestia jeszcze co chcesz grac: open world (eventy, meta eventy, world boss itd), dungeony, raidy, fraktale, pvp, wvw itd (czesc z tych aktywnosci sa tylko z dodatkami). Jednak poza uzytecznoscia bral bym pod uwage trudnosc w opanowaniu. Np proste klasy: warrior, guardian, ranger, necro
    Srednie i trudne: revenant (tylko z dodatkiem), engineer, thief, mesmer, elementalista
    Wercje core:
    *Warrior oprocz typowego warriora ma szereg skilli suportujacych jak np bannery. Poza tym to lepszy z duelistow na pvp
    *guardian - cos jak warrior ale ma wiecej skilli sustainowych i suportujacych
    *ranger - typowy ranger
    *necro - moze przyzywac swije miniony, moze zmieniac postac dostajac nowe skille itd

*elementalista - mag wladajacy 4 zywiolami (ogien zywiol ofensywny, woda leczacy, pioruny cckujacy i dpsujCy, ziemia obrona)
*engineer klasa z masa roznych gadzetow
*thief szybka i silna klasa ale papierowa
*mesmer czyli iluzjonista tworzacy iluzje i klony i rozbijajace np na rozne sposoby

Poza tym jak bys dokupil dodatki to kazda klasa bedzie miala mozliwosc ustawienia elitarnej specjalizacji ktora robi z niego calkowicie inna sub klase np ranger w f2p to typowy ranger (pet, masa sygnetow, plapki itd) w dodatku hot moze zamieniac sie w celestial avatara/druida (dostaje szereg skilli leczacych i suportujacych) a w dodatku pof dostaje soulbeast mode czyli pochlania ducha aktualnie uzywanego peta dostajac skille charakterystyczne dla tego peta

  1. Nie ma tzn mozesz wbic lvl cap jakim jest 80lvl. Jednak majac dodatki pozniej zdobtwa sie nastery lvl ktory nie dodaje Ci statow ale daje mozliwosc uzywania uniwersalnych skilli np szybowanie, mounty i ich rozwijanie.

Teraz nie wiem czy wiesz zrobiono tak ze jak kupisz dodatek path of fire to dodatek hot masz za free.

Jak chcesz wiecej info podaj swoje acc to Cie znajde w grze i Ci objasnie i poksaze co jest co a takze zaprezentuje kazda klase z kazda specka.

Wiecej o gw2 pisalem tu:
https://forum.mmorpg.org.pl/t/gw2-czy-ff-xiv/109237/6?u=majki83

Dzięki wielkie :wink: Na początek grałem Rangerem ale mi się zaczął nudzić więc zrobiłem Guardiana i teraz gram czasami nim i czasami wracam do Rangera lecz na na razie zostanę przy darmowej wersji aby poznać grę. Niedługo wyjeżdżam za granice i nie będę miał czasu na grę ;/ Nick w grze podam później bo teraz nie pamiętam :smiley: mam sporo pracy w domu i nie gram :wink:

Dzięki za pomoc :wink: