[Guild Wars 2] Gildia Role Play / Raid / PvP

Kiedyś jak nie było internetu tylko najbliżsi wiedzieli, że jest się głupim. Teraz modne jest promowanie tego. Jeżeli zapracowaliście na taką a nie inną opinie, to nie powinniście dziecinnie reagować na to, że w publicznym miejscu ktoś ostrzega przed wami (w) nieświadomych graczy. Reklamując się to wy coś oferujecie społeczności gry (swoją “gildię”) i musicie liczyć się z tym, że ludzie będą dzielić się spostrzeżeniami na wasz temat, a tu decyduje wiele czynników. wy chyba za to tkwicie w błędnym przekonaniu, że możecie traktować innych jak wam się tylko podoba i powinniście dostawać same przychylne opinie, bo jak komuś się to nie spodoba, to najlepiej niech się nie wypowiada lub będziecie wchodzić w jakieś żenujące dyskusje starając się być przy tym na pokaz prześmiewczym, a tak na serio przyprawiając innych o cringe xD No kurde jak wejdziecie do restauracji i zostaniecie chamsko potraktowani przez kelnera albo podadzą wam gówno na talerzu, to też z pokorą wyznajecie zasadę, że nie możecie publicznie ostrzec innych przed tym miejscem i wystawić złej oceny? Sami zbieracie swoje plony. Reklamując coś w sferze publicznej musicie liczyć się z różnymi reakcjami ludzi i ich opiniami na podstawie doświadczenia z wami, no ale nie oczekuje od was znajomości podstaw piaru, bo najwyraźniej mimo tylu lat stoi na żenująco biednym poziomie, tak jak cała ta “gildia”. No ale przecież trzeba dalej trwać w złudzeniach i w swojej wymyślonej bańce prezentowania niby wysokiego poziomu :slight_smile:

Btw jeżeli tak ciężko jest wam przyjąć krytykę, czy że ktoś nie ma czasu by akurat iść z wami coś robić jak na screenach (jak można śmieć odmówić samozwańczej śmietance towarzyskiej xD) to zarządzanie tą “gildią” musi być na mega wysokim poziomie, ciekawe jak reagujecie na porażki gdy coś wam się nie powiedzie w tym cudownym gronie. Pewnie z klasą, bo a jak? A te opinie o toksyczności to ludzie z palca wysysają heh. Na koniec dodam, że z mojej strony to ostatnia opinia w tym temacie, skutecznie sami zniechęcacie do siebie graczy i robicie sobie antyreklame z każdym waszym kolejnym postem, gdy próbujecie trzymać się brzytwy podczas tonięcia pośród nieprzychylnych komentarzy osób, którzy byli w tej “gildii” i dobrze wiedzą jak wygląda tam sytuacja, mimo że próbujecie im wmówić co innego, jakby byli niespełna rozumu. :wink:

1lajk

żeby nie zagineły gdzieś a tutaj sie bardziej nadają te ssy:)
Pozdrawiam XAR, gmem na sunwellu też byłeś marnym gdzie usuwaliście postacie a nie potrafiliście powiedzieć czemu :slight_smile: :*

xar1 xar2

1lajk

Żartujecie sobie chyba z ta waszą gildia ;D Przecież to zbieranina koleżków którzy grają czym chcą a przyjmują tylko tych kogo im potrzeba. W dodatku te wasze dziecinne rp przy składaniu podania. I to reklamowanie ze przyjmujecie do każdej sekcji a 10 minut później : ty no sorry jednak full mamy teraz to tylko RP, możesz udawać smoka i bedziemy się swietnie bawić :smiley:

Zależy czy smok będzie robił to co będziecie chcieli :wink: Idź tam już spamować na zone.


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/

XAR at his finest <3

No i ostatni boss z w7


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/

Widać guzik sobie z tego robia.
Xarowi w ryj napluć to powie że deszcz pada.

Znaczy spokojnie no. Skąd to zwątpienie :c
Jak chcecie, to możemy trochę poudawać, że się przejmujemy i nam smutno :3

Nie możecie się teraz poddać. Musicie sumiennie wypełniać swoją misję i ostrzegać graczy przed złymi Aiwixami, którzy tylko czekają, żeby wyprać im mózgi.

Jak to sie mówi nie dyskutuj z debilem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później przebije doświadczeniem , z XARem nie mamy najmniejszych szans :joy:

Hm. Jak przejrzeć ten temat od początku, do końca, to da się łatwo zauważyć, że to właśnie wy znacząco obniżyliście tutaj poziom dyskusji. I to ja się do niego dostosowałem. Tylko najwyraźniej mam już za duże doświadczenie w dyskusji z debilami, żebyście mogli tu cokolwiek zdziałać.

To piszesz o sobie czy o swoich koleżkach w końcu bo już nie wiem, raz tak raz inaczej? Jak tam kiedy jakiś spacer po LA z ziomeczkami, kiedy posiedzicie przy ognisku ze starym nordem? Plebsy juz lvluja alty zeby wypełniać dziury w składzie? :stuck_out_tongue:
Aaa, Xar… to co dowiedziałeś się kiedy ten ziomek zamierza raidować? I czy nauczył się ruszać czy dalej gra jak pipa?
Taaaka reklama, taaaka otoczka, a traktujesz ludzi jak bydło :slight_smile:
Do tej pory się zastanawiam komu ty musiałeś w dupe wleźć kiedyś że dostałeś na sunwellu gma.

O proszę, no i to rozumiem :stuck_out_tongue: Dajesz dalej


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/

No i czas na ostatnie wideo z naszego progresu nowego, 7 wingu rajdowego w GW2.
Czyli Qadim CM


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/

https://vimeo.com/342716529 >.>


Dziś świętujemy :slight_smile:
Jest 21 czerwca, a to oznacza, że nasza gildia kończy właśnie 8 lat :smiley:

http://aiwe.eu/


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/

8 lat spamowania na zonie, i 8 lat pisania historyjek o starym nordzie przy ognisku