GUILDWARS 2 [ENDG] W Poszukiwaniu Endgamu

Minął miesiąc od kiedy założyliśmy nasza gildie, mamy już 60 osób i nie zatrzymujemy się.

Serdecznie zapraszamy - ts3.aquilis.pl

Gildia dalej działa?
Mam 41 necro i nie chcę grać sam ._.

Gildia dziala 65 czlonkow, odkrywamy juz misje gildyjne :)

W jakich godzinach mogę pisać ? :)

nawet teraz :)

Wbiję około 20/30 po północy :P

to napisz mi maila, a jutro ci wysle zaproszenie, bo zaraz udaje sie do spania :)

Czy przyjmiecie osobe z serwera gandara ok 40lvl za duzo o grze nie wiem (jestem zielony) i jak to jest jezeli reszta gildi jest na innym serwerze a ja na innym musze sie przeniesc czy nie bedzie problemu ze wspolna gra??
Sory za brak polskich znakow ale klawiatora mnie nie lubi :D

Odświeżam na prośbę autora :3

Wznawiamy nasze Poszukiwania Endgamu ! Jeśli ktoś, byłby zainteresowany dołączeniem do naszej ekipy, to serdecznie zapraszamy na naszego tsa 37.187.239.7 , lub do kontaktu w grze : Frosty.5892 , Maslarz.5740 , TheFlames.4015 , DokuroMokuro.5671 .

Jak wygląda sprawa reprezenta?

Fajnie by było, jakby był cały czas.

Rekrutacja nadal trwa serdecznie zapraszamy na ts3 37.187.239.7

Rekrutacja nadal trwa serdecznie zapraszamy na ts3 37.187.239.7

Nadal szukamy chętnych do wspólnej gry z nami, serdecznie zapraszamy ; 37.187.239.7

Jestem zainteresowany taką gildią ;) gram na serwerze Desolation, nick: losscontrol.5160. Nie jestem weteranem, ale trochę ogarniam.

Sorki że dopiero po 2 dniach, ale nie otrzymałem powiadomienia o poscie. Już wysyłam inva.

Podbijam temat, serdecznie zapraszamy : 37.187.239.7

Pamiątkowy Screenshot nad zwłokami "Deputy" Brooke, z wczorajszych misji gildyjnych :) Jak widzicie, 80 lvl nie jest wymagany by coś z nami porobić. :D

Serdecznie zapraszamy

Kolejne misje gildyjne, jest nas coraz więcej i idzie coraz sprawniej. Dołącz i ty!