GW2 czy FF XIV

Co do tej kultury p2p to chyba wow jest w takim razie wyjatkiem a srrwer bl to powinno sie zalaminowac i pokazywac jako zjawisko nadnaturalne ;p

To w takim razie dobrze, że nie grałem/nie gram w WoWa :stuck_out_tongue:

Ale fakt faktem grając w FF14 spotykam się zawsze z pełnym szacunkiem od rozmaitych ludzi. Jeszcze nikt mnie nie zwyzywał, nie obraził, za to uzyskałem pomoc, wyjaśnienia. Nawet jak dostaję zaproszenia do jakichś FC (gildie) to pełne kulturalnych wypowiedzi i zachęcających do wspólnej zabawy.

Grałem w GW2 po premierze byłem na fracach i raidach (0 skillowy zerg respiacy sie wzajemnie i łojący bossa)
Nie chce obrazać ci gry ale wbiłem 2x cap wbiłem dobry gear i nie nie bawiłem sie na PvP bo moim zdaniem był zwyczajnie nudny

Mam takie pytanie powiedz mi jakia jest roznica miedzy egzotykliem za grosze i legendarka na ktora trzeba tyrac ponad miech ? :smiley: bedzie z 5% roznicy w statach ?

Po jakiej premierze? Podstawki? Podstawka nie ma rajdow i nie miala, a jak dla ciebie 10 osob to zerg to chyba z ta gra nie miales stycznosci? 2x cap? Jaki cap? W tej grze jedyny cap jesli chodzi o gear to ascendy, legenda ma te same staty co ascendy, ale mozesz dowolnie zmieniac staty na inne i dowolne zmienianie run bez ich tracenia. Dobry gear? Jaki gear? Pochwalisz sie? Bo chyba nic nie wbiles skoro nie znasz roznicy miedzy ascendami a exoticami, ktora wynosi 12% w statach w porownaniu pelnych setow. Zreszta, GW2 od dawna wiadomo, że w tej grze nie ma progresu w gearze, ascendy to cap i sie on nie zmieni, a legendarki to zwyczajne ulatwienie + kolejny skin do kolekcji.

GW2 6 lat temu, a teraz to dwie rozne gry i nie ma co porownywac.

Zwyczajnie klamiesz :stuck_out_tongue:
Roznica miedzy exo (chyba miales na mysli asc ale mniejsza) to ponad 6% (tu moge sie mylic o kilka pkt) wartosci skilla wyjsciowego na itemie ale w dps wyjsciowym prawie 20% (czujesz roznice praktyczna) i podobne wartosci na healing itd co wiecej leg item daje mozliwosc zmiany stat w dowolnym momencie oraz nie niszczy run czy sigili czyli zaoszczedzasz kilkadziesiat golda na zmianie buildu (bo zmiany afiksow na armorze/weapon to tez koszt a sigile moga byc w kosztach pow 10g za sztuke takze dosc kosztowny zbieg). Co wiecej przez model end gameowy w gw2 zdobyty gear w tym leg nigdy nie bedzie do wyrzucenia a w modelu ff tak jak wydadza dodatek i zwieksza afiksy…
Dalej widze ze zakonczyles na vanilli dlatego dla ciebie cap to 80 lvl… Obecnie masz mastery skills system z capem na chwile obecna na 274 oraz 30 umiejetnosciami uniwersalnymi. Poza tym nie miales stycznosci z raidami bo weszly po hot (3 lata temu) (takze teges… Jezeli jest inaczej to podeslij mi klucz api a udowodnie nieprawde po achievementach i braku masterek raidowych). Co wiecej fractale sa ci obce bo piszesz ze grasz od premiery (kwiecien 2012) a fraktale sa z pazdziernika tamtego roku…
Pvp nudne… Ok ale mysle ze ciekawsze niz gra pve ;p na marginesie gw2 ma jedno z lepszych pvp w mmo i to nie jest moja ocena bo model ogolnie walki oprocz wielu mechaanik buildowych pozwala na wysoka dynamike rozgrywki gdzie samo poruszanie ma znaczenie…
Respic a healowac to calkiem co innego… W gw2 powalonego owszem mozna podniesc ale healowac potrafi garstka buildow.
I na kiniec piszesz ze wbiles dobry gear a asc weszlo z fractalami wiec max miales exo… Exo to sie w dungach zdobywa w moment lub za karme na orr kupisz takze miales crap.

To co opisujesz to gw2 z 2012 a mamy 2018…to calkowicie dwie inne gry to tak jak bys porownal wow vanilla i wow teraz…
Takze straszne glupoty bez jakichkolwiek rzeczowych argumentow. A jedyne czego dokonales to odniosles gw z 2012 go ff 14 z 2018…smiech

Nie wiek tylko część roku urodzenia. Nie wiem czy wiek jest dla Ciebie wyznacznikiem “czegoś”, to tylko zbędne cyferki. Otwórz oczy i zacznij myśleć…

1lajk

@absolver_dev do zobaczenia za tydzień

1lajk

Bo BL to serwer “Polski” a niestety Polacy za dobrej opinii w grach online nie mają i najczęściej pokazują totalną wieś i buractwo :smiley:
Grając w L2 xx lat temu to nawet się nie przyznawałem do bycia Polakiem na global chat bo był po prostu wstyd :smiley: za to ekipa z innych krajów była bardzo pozytywna. (oczywiście nie wszyscy Polacy to wieś i bydło ale niestety jak jest ich duże zagęszczenie na danym serwerze to robi się to smutne, tak jest właśnie na BL w WoWie którego każdy kto gra odradza, sam odradzam bo i ekonomia tam leży jak i niestety o kulturę to tam ciężko :D)

ja bym zagral w ff14 ale nie mam z kim

Priv poszedł :slight_smile:

o której będziesz na ts ? a czy nie lepiej by było przerzucić się na discorda ?

Nie lubię discorda i go nie używam. Jestem od teraz.