GW2 leveling guide

Te ksiazki wypadaja z graczy jak ich zabijasz czy z tych skrzynek ktore sa jak sie cos przejmie/zabije bosa?

No i d*pa, po ptakach. Próbowałem wrócić do GW2, ale zauważyłem, ze ktoś zhackował mi konto... Odzyskałem hasło, próbuję się zalogować, a tam... ban za sprzedaż golda. WTF? Napisałem do supportu, ale czarno to widzę...

Miałem podobny problem.. lecz mnie okradli. Gw2 ma wspaniałego support'a.. Dużo pomogli i to w krótkim czasie. Ja za to widzę to bardzo jasno... Zawsze wykazywali te chęć pomocy mi.

Raczej myślę, że odzyskasz konto. Myśl optymistycznie. Bo oni naprawdę potrafią zaskakiwać :D

@Ravir

W moim przypadku.. wystarczyło ich poprosić o zwrot itemków.. i się tym zajęli.. bez problemów. ;)

ksiazki zdobywa sie za achievementy i z pvp, na wvw exp leci za zabijanie graczy i za przejmowanie objective'ow

@SnakeVG, konto odzyskasz, ale jeśli straciłeś itemy - zapomnij, ArenaNet ci ich nie zwróci.

@Frosty, przy takich szybkich wbiciach lvl jak 2 dni, lepiej posługiwać się godzinami. Dwa dni to przecież mogą być 48h. Swoim sposobem, 80 lvl wbiłem w 31h.

nie pameitam ile to bylo h ale jakos tak mniejwiecej od 10 rano do 1-2, i potem od 10 do 21 jakos

Jak na razie doba minęła i zero odpowiedzi od supportu, a niesłuszny ban wciąż jest. A co i tam:)

EDIT: odblokowali mi konto. W sumie jak by nic się nie stało. "Dziękujemy za cierpliwość, zmieniliśmy ci hasło". I tyle. ;)

Znacie jakiś poradnik krok po kroku co do wbijania poziomów? Wbrew pozorom nic sensownego na googlu znaleźć nie idzie, gdzie np. do WoW-a jest tego wysyp. Ale bardzo proszę o konkretną odpowiedź w stylu "tu masz jeden" lub "nie ma żadnych", a nie pierdoły jak " po co ci poradnik?", "wszystko daje expa", etc. Pozdrawiam. :)