Gw2 wasze postacie :)

Tak na szybko:

Faydeepng_nrhsnwn.png

gw084h.jpg

A ja mam pytanie :D

gdzie idzie sprawdzic ranking z s pvp i moje staty i na ktorym miejscu jestem ? :P

@UP https://leaderboards.guildwars2.com/en/eu/pvp

Celebryta, jaki to skin tarczy? ;D

@up - Braham z itemshopu

@2up - guildwars2.com ->community ->Leaderboards

Bym pokazał ale się wstydze :P Poza tym nie mam jeszcze się czym pochwalić 16 lvl :/

Ja zrobiłem sobie nową postać, więc jeszcze Wam nic nie wyślę, ale za to mam pytanie dotyczące wyglądu. Czy skiny można kupić za pieniążki w grze?

z tego co wiem to zabiera sie je innym itemką :P, albo raz na ruski rok dostaje się jakis skin, ale profesjonalista w tym nie jestem :P

Większość skinów na broń wrzuca się za pomoca transmutacji 2 broni w jedną, np. kupujesz albo dropisz jakiegoś egzotyka i podobają ci się staty, ale nie podoba ci się wygląd, to uzywając Transmutation Stone łączysz obie bronie wybierając statystyki jednej i wygląd drugiej. Czasem A-Net organizuje eventy tak jak ten ostatni z Super Adventure Box, gdzie można dostać sam skin którego po prostu aplikuje się do broni.

@Celebryta, jakimś cudem mi się twój screen nie ładuje O_o możesz wrzucić na inny hosting? - nvm, wystarczyło skopiować link i się normalnie otworzyło. Noo postać niezła :D.

No no, coniektórzy klasy wykokszone, widzę przewaga medium klas jak narazie w tym temacie :D. Za niedługo może postaram się wrzucić screena mojego thiefa i uroczej mesmerki :D.

Najpierw zrobie sobie reklame haha :D i zaprosze na kanał mój yt niżej umiejscowiony by posłuchać sobie muzyki z GW2 ;D

A teraz tak na temat to żałuj że ci sie screen nie ładuje :P bo fajny ma skin na tarcze i może jak zacytuje to ci się pojawi co ?

Mój thief po rimejku (bez skojarzeń) w fotoszopie

Klik !

A oto mój Guardian - support :)

gw001fc0a2_thumb.jpg

gw0048c85a_thumb.jpg

gw005600a3_thumb.jpg

To teraz łapcie kolejnego screena

http://cw-r.pl/wp-content/obrazki/gw106.jpg

gw106.jpg

Patrzcie na jakiem gram rozdzielczości :)

@UP

Skąd masz ten łuk jeśli można wiedzieć :)

w Fields of Ruin, dolny lewy róg masz to miasteczko. Gdzieś tam jest ziomek sprzedający bronie tier 1,2,3. Co najlepsze każdy tier wygląda tak samo, więc na remodel bierz te najtańsze z 1

Odświeżam i czekam na nowe obrazki :) sam dodam może na dniach swojego łowce :)

Na przyszłość planuję zrobić rangera wyglądającego jak Jon Snow z "Gry o Tron", ale teraz trzeba rozkminić dzisiejszy updejt.

Derpowaty Norn