HOT - kupić czy poczekać?

cdkeys jest legit, co chwile sa promocje i anet nie przestrzega ludzi na reddicie by nie kupowali z tego zrodla jak sa tematy o przecenie na tej stronie

ja tam HoTa kupilem od randomowego sprzedawcy na allegro chwile przed premiera, dostalem zdjecie klucza i bana do dzis nie mam. z g2a bym nie ryzykowal jak widac

takim ludziom jak hasira nie dogodzisz. dali podstawke z HoTem, zle bo za drogo i jak moga mi cos wciskac co wczesniej kupilam. dali PoF bez HoTa tez zle, bo wczesniej byla podstawka wraz z poprzednim dodatkiem.

cdkeys jest legit, co chwile sa promocje i anet nie przestrzega ludzi na reddicie by nie kupowali z tego zrodla jak sa tematy o przecenie na tej stronie

ja tam HoTa kupilem od randomowego sprzedawcy na allegro chwile przed premiera, dostalem zdjecie klucza i bana do dzis nie mam. z g2a bym nie ryzykowal jak widac 

takim ludziom jak hasira nie dogodzisz. dali podstawke z HoTem, zle bo za drogo i jak moga mi cos wciskac co wczesniej kupilam. dali PoF bez HoTa tez zle, bo wczesniej byla podstawka wraz z poprzednim dodatkiem. 

Czy ja wiem, ktoś pisał do supportu gw2, a oni odpisali, że nie polecają z cdkeys kupować, tylko to było z rok temu.

nikt na reddicie sie nie skarzyl by mieli bana za klucze od tego sprzedawcy ani ANet nie ostrzegala ludzi na reddicie jak byly tematy dotyczace wyprzedazy na tej stronie (ktore w porownaniu do oficjalnej strony wynosiły około -50%). moim zdaniem warto

Ja tam wole nie ryzykować zablokowania konta po raz trzeci dla 30zł różnicy, jeżeli kupię to z FabrykiKluczy oni są wpisani jako oficjalni sprzedawcy, ale napisałem do supportu i odpisali mi po 15minutach, macie odświeżone info z przed kilku minut.

gw2.jpg

Jakby ceny oficjalne mieli w porządku to bym od nich kupowała, macie mnie za złodzieja czy co? :P 20$ za HoT + 30$ za PoF jest ceną no nie czarujmy się - mało konkurencyjną. Chodzi mi tu o cenę HoTa oczywiście, 20$ to 80 zł, podczas gdy właśnie w innych częściach internetu jest taniej (~60 zł)

Te klucze co są na allegro to prawdopodobnie te pochodzą z cdkeys no bo w końcu znikąd taka cena się nie wzięła, a jeśli miały by być "lewe" to równie dobrze za 10 zł mogą je sprzedawać.

Natomiast to powyższe to w sumie gotowa metryczka, którą tylko spamują. Im nie jest na rękę byś kupował od pośredników. A mi nie jest na rękę by przepłacać ¯\_(ツ)_/¯

W takim razie zrób nam wszystkim przysługę i nie kupuj, a najlepiej skasuj GW2 z dysku. :| Dwa dodatki w tym jeden to preorder za 50 euro, kiedy taki Legion na stronie blizzardu dalej jest po 45 euro, a to jest JEDEN dodatek tylko. FF wypada lepiej bo tylko 35 euro za najnowszy dodatek czyli 5 euro drożej od PoF'a, zaś TESO Morrowind już 40 euro na oficjalnej stronie... O czym my w ogóle mówimy? Jaka mało konkurencyjna cena?

Jakby ceny oficjalne mieli w porządku to bym od nich kupowała, macie mnie za złodzieja czy co?  20$ za HoT + 30$ za PoF jest ceną no nie czarujmy się - mało konkurencyjną. Chodzi mi tu o cenę HoTa oczywiście, 20$ to 80 zł, podczas gdy właśnie w innych częściach internetu jest taniej (~60 zł)

A mi nie jest na rękę by przepłacać ¯\_(ツ)_/¯

Mi to już szkoda słów na Ciebie. Nie graj i nie pisz głupot w takim razie. "Nie kupię HoT'a, bo kupię go wraz z nowym dodatkiem" ---> "Nie kupię PoF'a i HoT'a, bo cena jest ch*jowa". Powiedz mi coś: czemu w takim razie wydawać nawet te głupie 20zł za coś, co Ci się nie podoba? Nie wiem, bo może wchodzisz do sklepu i kupujesz sobie bananki, kiedy tych bananów nie lubisz jeść - ot, dla beki se to robisz. Ja nie gram w gry "przeciętne", bo swój czas szanuję. Najwyraźniej Ty tego nie robisz, więc przestań już płakać na tym forum. Idź sobie graj w coś innego.

W takim razie zrób nam wszystkim przysługę i nie kupuj, a najlepiej skasuj GW2 z dysku.  Dwa dodatki w tym jeden to preorder za 50 euro, kiedy taki Legion na stronie blizzardu dalej jest po 45 euro, a to jest JEDEN dodatek tylko. FF wypada lepiej bo tylko 35 euro za najnowszy dodatek czyli 5 euro drożej od PoF'a, zaś TESO Morrowind już 40 euro na oficjalnej stronie... O czym my w ogóle mówimy? Jaka mało konkurencyjna cena? 

Powiedziane perfekcyjnie.

Zresztą do kogo my to piszemy? Ten osobnik i tak ignoruje większość postów, które zawracają się do jej osoby. Zgaduję, że to tylko kolejny marny troll. Kiedyś to się można było pośmiać z takich "trollów" (bo ten content był śmieszny), a teraz to sam siebie pytasz: "po jakiego ch*ja on to robi?"

@Hasira - nie rozumiem w czym problem... krytykujesz ich bo wydali 2 dodatki? To w tym twoim ESO masz chyba z 10 DLC z czego każdy 40 zł jak nie lepiej (1500 crowns, z czego jest paczka 3000 za 84zł). I kto tu kogo dyma? :P

A tak po za tym to ja zupelnie nie czaję myślenia niektórych ludzi... Niby czemu cię okradli z 170zł? Bo się dobrze bawiłaś przy premierze i przez te kilka lat po? No tak, skandal, jak mogli... Za to kiedy w ESO dodają co miesiąc nowe PŁATNE DLC to "oooo, jak fajnie że coś dają do kupienia". Czemu wtedy też nie masz myślenia "ej, to nie fair, okradli mnie, płaciłam za całą grę, a tu się teraz okazuje że by mieć znowu całą grę muszę wydać kolejne 500 złotych"? That's the point.

A co do tematu czy warto kupić... Moim zdaniem : tak jeśli lubisz te klimaty albo chcesz klasę z tego dodatku, bo z tego co widać i co się zapowiada to będą robić dodatki na zasadzie "ścieżek". Chcesz iść do dzungli i odblokować sobie np glidery i druida? To bierzesz HoT. Wolisz iść na pustynię, zdobyć mounty i zostać soulbeastem który jednoczy się z duchami zwierząt... to kupujesz PoF. Wolisz pójść do morskiej krainy, zdobyć statek i zostać zmiennoksztaltnym ktory zamienia sie w np rekina? To kupujesz coś tam coś. Very simple, and fair enough :)

Ja kupie PoFa tylko dla nowych specek gdyz wiem ze wprowadza one ponownie power creep tak jak to bylo z HoTem. Co do story mam nadzieje ze nie zostanie poprowadzone tak jak HoT ktora byla opera mydlana - nic ciekawego, wszystko do przewidzenia.

Kupowanie na Allegro czy g2a zawsze wiąże się z ryzykiem. Ja zwykle kupuję u oficjalnych dystrybutorów, ale mam też paru zaufanych sprzedawców z Allegro, u których nie boję się kupować gier. Path of Fire zamierzam wziąć z Fabryki Kluczy.

Również nie rozumiem tego płaczu o dodatki, szczególnie że to gra B2P. Wydanie raz na dwa lata 100 zł za kilkaset godzin zabawy to chyba dobra cena?

Powie mi ktoś kiedy Fabryka Kluczy doda 2 dodatki w jednym mówie o Hot i Pof ??

Pozostaje pytanie, czy w ogóle dostaną jakiekolwiek keye do czegokolwiek związanego z GW2. Jakiś czas temu przed premierą PoF z ciekawości napisałem do nich w sprawie nowych kluczy PoF. Dopiero kilka dni po premierze dostałem odpowiedź, iż powinny być w następnym tygodniu... a do dziś ich nie ma :D Dobrze, że nie czekałem i zakupiłem na GamersGate.

Powie mi ktoś kiedy Fabryka Kluczy doda 2 dodatki w jednym mówie o Hot i Pof   ?? 

HoT jest dostępny na fabryce, a o PoFa osobiście ich się zapytaj. Nie ma paczki HoT i PoF, takie coś chyba tylko arena oferuje

HoT jak i Gemy od pewnego czasu są niedostępne na FK, a PoF jest 404.

Mam dość Czekania zwlekania z zakupem powie mi ktoś jak mądry głupiemu jak kupić krok po kroku gw2 z dwoma dodatkami od ArenyNet

@mattron51

Załóż konto lub zaloguj się na https://www.guildwars2.com/en/

A potem kup dodatki

HoT - https://buy.guildwars2.com/store?Action=html&Env=BASE&Locale=en_IE&SiteID=gw2&cid=104%3A5%3A%3A%3A%3AGlobal%3A290%3A%3A%3A&pbPage=heartofthorns&themeID=4785548000

PoF - https://buy.guildwars2.com/store/

Powinny Ci się dodać do koszyka po prostu. I tyle jeśli chodzi o kupowanie od Anet.

Chyba, że wolisz kupić je taniej od nw Cdkeys (nie jest to oficjalny sprzedawca ale ludzie polecają tam zakupić dodatki) lub od innego sklepu np. gamersgate (oficjalny sklep)

Nie ma sprawy. Tu masz link do duopacka z o jakiej strony https://buy.guildwars2.com/store?Action=html&Env=BASE&Locale=en_IE&SiteID=gw2&_ga=2.73824084.717458672.1507787482-55785562.1469191343&cid=104%3A5%3A%3A%3A%3AGlobal%3A40%3A%3A%3A&pbPage=heartofthorns&themeID=4785548000

Cześć.

Zastanawiam się nad kupnem HoT'a w związku z promocją na CD-Keys.com, ale pamiętam, że kiedyś czytałem, że kupując nowy dodatek prawdopodobnie dostaniemy też wszystko co wyszło wstecz. Rzeczywiście tak jest i warto poczekać czy nie ma co się pieprzyć i brać?