Jak grac w ESO ze znajomym

Siemka.
Mam problem kupilem wczoraj ESO tak samo jak moja dziewczyna chcieliśmy pograć razem jesteśmy w tej samej nacji ja jestem wysokim elfem a ona khajit’em jesteśmy na poczatku a dokładnie na wyspie ognistej ćmy chociaż teraz i ja i ona doslismy juz do momentu gdy uwolnilismy niewolników i jesteśmy na nowym statku. Mam ją w znajomych oraz jesteśmy razem w grupie nieteleportuje nas do siebie, i ja i ona widywaliśmy na początku juz innych graczy ale siebie nie mogliśmy znaleźć o co chodzi jak zrobić abyśmy mogli grac razem porsze o odpowiedz jak najszybciej z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jak stworzycie drużynę to któryś z was musi kliknąć na drugą osobę w oknie drużyny i wybrać opcję “teleport”, wtedy was wrzuci na wspólną instancję.

PS. Żeby to działało musicie mieć IDENTYCZNY progress na danej mapie. Jeśli zrobiłeś 1 questa więcej od niej to możecie nie być w stanie się odnaleźć na tej mapie.

1lajk

Po pierwsze interpunkcja, a co do Twojego pytania, może to znak od losu, że nie powinniście grać razem. :sweat_smile: A tak na poważnie, to może jesteście na różnych kanałach.

Nie, nie musi być ten sam progress ani nic. Po prostu wrzuca was na osobne kanały. Zrób do niej teleport po dołączeniu do grupy i będzie dobrze :slight_smile: