Jak wyglada balans klas w 6.2?

Witam. Nie jestem na bieżąco i nie wiem jak to teraz wygląda. Rozumiem że patch jest Nowy Ale może ktoś ma informacje z innych źródeł. Dalej assassin jest top dps? Zastanawiam się pomiędzy gladiatorem rangerem i sorcerem/spiritmaster. Jednak nie chcę wdepnac w coś przez co szybko zakończę grę bo postać będzie zbyt słaba i nie brana na dungi lub pvp. Zgody dziękuję za odpowiedzi.

Aktualnie nawet gdybyś nie trafił z klasą to nie ma powodu do kończenia gry, ponieważ max lvl wbijasz w 1-2 dni (przynajmniej na testowym tak szło)
Co do balansu to pewnie trzeba poczytać patch note’y albo angielskie fora, ale jak komuś będzie się chciało podzielić wiedzą to również podpinam się pod pytanie.

na nowym serwerze już 80 biegają :stuck_out_tongue:
a co do balansu myślę, że zawsze będzie jakaś klasa która ma łatwiej na inna

Jak nazywa się nowy serwer, i czy widać na nim graczy, tzn. czy jest ich wystarczająca by cieszyć się end game’em. Właśnie wracam z roboty i za jakieś pół godzinki odpalam grę. :wink:

powiem tak wczoraj nie pograłem (za późno włączyli serwery) z kolei z tego co w pracy widziałem samych ludzi z przedziału 1-30 jest w tym momencie zalogowanych 104+ (więcej nie wyświetla w manage friends [pod v])
nowy serwer nazywa się nergal

Moim zdaniem gra jest teraz tak zbalansowana, że każda klasa jest ok na PvE. W PvP sprawa wygląda trochę inaczej jest to trochę bardziej skomplikowane w Aion’ie jest tak, źe jedna klasa jest trichę lepsza przeciwko drugiej, albo, że jedną klasą jest ciężko ubić drugą. Coś na zasadzie “Anty-klas” np. takiemu Sin’owi w Leather będzię zawsze ciężko ubić Templara w Plate Armor.

Dzięki bardzo za odpowiedź, sorki że dopiero teraz, ale pierwsze co zrobiłem po powrocie z roboty to odpaliłem Aion’a. Już 23 lvl, czas na krótką przerwę. xD

Spoko, gdzie grasz? :smiley:

Serwer Nergal, strona Ely.

Asmo to jedyna słuszna rasa :stuck_out_tongue: jak Horda w wowie :smiley:

1lajk

Co do Hordy w WoWie się zgodzę, jednak w Aionie jakoś nie przypadł mi do gustu ponury klimat Ely. XD

Jedyna słuszna droga to Nergal i ely :wink:

Jeszcze będziecie płakać przez te nowe serwery wspomnicie moje słowa xD

Oczywiście jest świadomość, że zostaną kiedyś połączone, ale dla gracza, który zaczyna grę lub wraca po bardzoooo długiej przerwie to dobra opcja :slight_smile:

Również zacząłem grać na nowym serwie w Ely, na razie przyjemnie się gra. Zaskoczyła mnie płynność gry i ta przyjemność grania. Animacje jakieś płynniejsze.

Posiadasz jakiś legion ? Bo aktualnie się rozglądam :stuck_out_tongue:

No nie właśnie, z tego co wiem to jeszcze się żaden Polski nie uformował.

Ja jednak przenoszę się na Ely, i robię nockę z ziomeczkiem u niego. :wink:

Cześć, poszukuje informacji na temat klas. Pogrywałem w Aion jakiś czas temu, ale dużo się pozmieniało. Szukam klasy, która aktualnie jest skupiona na zadawaniu jak największych obrażeń. Od razu wspominam, że Sin nie jest dla mnie. Zastanawiam się pomiędzy Sorc/SM/Gunner, ale może macie jakieś swoje propozycje?