Jaka gierke

Co sądzicie o Guild wars2 ? Gra dużo ludzi ? Albo nie wiem jakiś mu online? Pytam bo szukam jakieś gierki. Czy tylko płatne bo tak wszystko zdechło XD? Albo co polecicie gdzie jest dużo ludzi?

Hej ja po kilku latach grania w WoWa miałam chęć na coś świeżego, instalowałam różne gry typu właśnie Guild Wars 2, Final Fantasy, Black Desert i wszystkie możliwe mmo i jedyna która naprawdę mi się spodobała to Archeage Unchained, teraz właśnie gram od kilku dni, ogólnie gra kosztuje 15e jednorazowo, ale jest trial 3 dni za free więc możesz zobaczyć jak będzie Ci się grało :blush: Jak coś to gramy na serwerze Alexander po stronie Haranya.

1lajk

guild wars 2 spoko, archeage nie

Obydwie gry są specyficzne, ale jak widać po newsach GW2 trzyma się dużo lepiej.

1lajk

End game gw2 polega na zarabianiu kasy i kupnie od skinów, po sloty na postacie i robienie legendarek. Jakiej aktywności by się nie robiło to i tak wszędzie leci ten sam drop czyli śmieci które sie rozwala na materiały, żeby potem je sprzedać. Początek jest na prawdę fajny a gameplay nawet przyjemny ale po zrobieniu ascended setu zdajesz sobie sprawę że chodzi o granie i kupowanie skinów. To tak o end game trochę. Od siebie polecam PoE, rozbudowany end game i całkiem przyjemnie się gra, f2p, możesz wejść zrobić z 2 mapki i wyjść kiedy chcesz a nie kiedy gra ci karze.

End game w GW2 polega na robieniu coraz trudniejszych raidów, wbijaniu rangi pvp, chodzeniu na wvwvw, przechodzeniu całej fabuły lub maxowaniu achievementów. W Archeage’u chodzenie na siege, dungeony, areny pvp, open world pvp, raidy na world bossy, wojnach gildii, gearowaniu się do usranej śmierci.

W poe na zrobieniu całego atalasu zabiciu bossów atalasu teraz w aktualnej lidze jest ich 10 oraz wbijaniu buildu do perfekcji, ja ci napisze tak spróbuj może phantasy star 2, warfame albo destiny 2 to będziesz mieć inny gatunek mmo.