Jaką gre moba?

MOBA z postaciami z "Klanu".

Moja poprzednia odpowiedź była chyba zbyt poważna jak na ten temat, więc spróbuję jeszcze raz:

Moba z postaciami z klasycznych polskich bajek, przeciwko sobie koszałek opałek i panienka z okienka, na drugiej linii miś uszatek supportuje kolargola przciwko bolkowi i lolkowi, na midzie prym wiedzie zaczarowany ołówek, a w jungli rządzi reksio...

Kiedyś był dobry mod coś jak dota tylko że były postacie z dragon bala w warcraft 3, więc myślę że dobrze by było gdyby zrobili na podstawie dragon bala.

Grałbym na pewno, może być też na podstawie pokemon. W pokemonach by było by łatwiej.

MOBA z postaciami z serii Final Fantasy. Z widokiem zza pleców, tak jak w Smite, albo lepiej, jak w zamkniętym już Warhammer: Wrath of Heroes, bez tego durnego SMTE'owego FOV(field of view) ustawionego na 170stopni jak u Aliena. Oczywiście robiona przez Square-Enix i z modelem f2p bez żadnego p2w. Z nowymi ciekawymi trybami rozgrywki jak, np. w Heroes of The Storm czy w w/w Warhammerze, a nie w kółko to samo. Mój mokry sen

Profanacja.

Jaką gre moba chcielibyscie zobaczyć ? Ja osobiście o tematyce pokemon a wy ?