Jaki prywatny serwer w Wowie

Dzień dobry, szukam jakiegoś prywatnego serwera World of Warcraft chciałbym, aby był to serwer Polski, ale nie musi. Dodatek w sumie obojętnie bo pierwszy raz chce zacząć grać coś w Wowa trochę dłużej.

nie graj na polskich - sunwell pada i startuje co raz.

Smigaj na https://atlantiss.org/

Warmane też długo stoi, graja polacy ale serwera typowo pl nie ma.

szczerze to żadnego nie polecam, każdy priv to produkt wybrakowany gdzie część rzeczy nie działa, często działa jakiś sposób donacji bo za coś serwer musi stać i nikt tego pro bono nie robi.

Hej!
Odradzam Polskie serwery ze względu na to, że są po prostu słabe. Jako, że ma być to twoja pierwsza przygoda z wowem to granie na tbc/podstawce może Cię nieźle odstraszyć przez toporność gry, dlatego polecam cataclysm. Dla wielu to najgorszy dodatek ale mimo wszystko jest grywalny dla większości klas i speców nie jak za tbc czy podstawki i balans na pvp jest o dużo większy niż na lich kingu. Warmane to server massowy gdzie liczy się donejt ale jeśli chciałbyś grać na Wotlku to tylko tam, natomiast bardzo polecam czeski server Apollo, gra dużo Polaków jak i anglojęzycznych graczy, ogólnie dużo czechów i hiszpanów, raty są x3 przez co level idzie jak malina, a na end gamie masa ludzi robi raidy i arenki, populacja na oko wynosi 3/4k. Jakbyś grał u hordy najlepszą gildią do dołączenia będzie Klan Mrocznej Krwi. Jest tam dużo weteranów jak i nowych graczy, każdy każdemu pomaga bez spin. Tutaj masz linka : https://www.apollo-wow.com po ściągnieciu i zalogowaniu pamiętaj wybrać server apollo 2 a nie 1 :slight_smile: Pozdrawiam !

Sunwell.pl zawsze chyba był najlepszy, wziaz ma ponad 3k graczy, praktycznie bez bugówale to już stary dodatek (imo najlepszy). Na stronie powinny być wszystkie informacje łącznie z linkiem do pobrania clienta

OG Sunwell zdechł dawno temu, kmwtw.

Żyje na nowo już z pół roku jak nie więcej

Porzuć tego crapa WoWa i wbijaj do AAU :blush:

serio polecać Sunwella… administacja która kilka lat temu miała dobrej populacji PL serwer ale skuszona eurosami graczy zachodnich otworzyła drugi serwer olewając całkiem ten polski a później na serwerze europejskim banowała graczy którzy śmiali się pisać po polsku na czacie ogólnym / party itp gdzie byli gracze innej narodowości : D

WoW Tauri MOP lub Apollo 2 Cata .

Tak bo to najlepiej dopracowany priv serwer wotlk. Nie ma wielkich różnic od tego co było na globalu w przeciwieństwie do wszystkich innych priv jakie grałem.

A co w tym złego z tym banowaniem (o ile to prawda ) to nie rozumiem. Przecież to chat angielski a oni łamali regulamin. No może powinni dawać mute zamiast bana i obstawiam że tak właśnie się działo.

A przejście na anglojęzycznych to powrót do korzeni, który nie powinien cię dziwić. Polacy mało wydają na IS

żyje na nowo od kliku dni po poprzedni realm opuscili gracze.