Jaki telefon?

@flashgordon

masz telefon za ponad kafla i sie szczycisz ze andek ci dziala, eh...

nawet nie mam ochoty rozwiewac tych bzdur co napisales, bo kazdy kto choc troche interesuje sie systemami mobilnymi wie ze andek to najwieksze gowno z wielu powodów, ale fan-boye i tak będą gadać swoje

najzabawniejsze bo zazwyczaj ci co nie mieli w lapkach wszystkich systemow to szczekaja najglosniej ze andek najlepszy

@Inyenn

W takim razie skoro nie posiadasz tego systemu to dlaczego próbujesz opowiadać o nim innej osobie?

Skoro się na czymś nie znam do końca to się na ten temat nie wypowiadam.

Podobnie jak Flash mam L-kę na oryginalnym sofcie juz rok i jakoś nie czuje potrzeby robienia roota.

Chłopaki dlaczego nie założycie sobie nowego wątku o nazwie "Jaki system?"? ☺

Nom. Trochę zboczyliście z tematu ale ja jak większość nie mam negatywnych wrażeń związanych z androidem.

@flashgordonmasz telefon za ponad kafla i sie szczycisz ze andek ci dziala, eh...nawet nie mam ochoty rozwiewac tych bzdur co napisales, bo kazdy kto choc troche interesuje sie systemami mobilnymi wie ze andek to najwieksze gowno z wielu powodów, ale fan-boye i tak będą gadać swojenajzabawniejsze bo zazwyczaj ci co nie mieli w lapkach wszystkich systemow to szczekaja najglosniej ze andek najlepszy

Ty czego jesteś fanbojem specjalisto z forum o grach który się wielce interesuje systemami jesteś? To nie jest mój pierwszy telefon z Androidem miałem tańsze i wszytko działo OK, przy okazji to nie moja wina że nie stać ciebie was na telefon za "kafla" i narzekacie na system który jest jak najbardziej OK.

Najzabawniejsze bo zazwyczaj ci co nie mieli w lapkach wszystkich systemow to szczekaja najglosniej ze andek najlepszy - a to co to w ogóle znaczy ? Miałem Lumie 520, miałem jakieś Samsunga mini z Andkiem, nie powiem Win na smartfona jest kozacki, ale wielkie ale, nie jestem jednym z tych co kupi smartfona i wali kumoszty ze szczęścia bo ma "kororową" nokię z WIn czy jabłko i jest lans, po to kupiłem Nexusa żeby go skonfigurować tak jak mi się podoba i te wielki ALE z Win jest takie że G wielkie G mogę tam zdziałać, skonfigurować, zrobić coś więcej niż poczytać pudelka i posłuchać mp3.

Z takimi tekstami "szczekać" to możesz wyskakiwać do ziomków z twojej ośki, a tutaj na kablu się opanuj trochę.

Ja radził bym ci dozbierać do 800 i kupić xperie z1

xperia z1 kosztuje 1k minimum

http://ioceanpolska.pl/14-smartfonyX7HD to bardzo dobry sprzęt, x8 nie znam, ale ze względu na to, że to icoean, to i tak powinno nie być problemów@ed. multim recenzji znajdziesz w sieci

Co do x7hd to jest to bardzo mało popularny jest on wiarygodny? Bo szczerze nigdy nie widziałem tego telefonu nawet na allegro jest go mało. Parametry techniczne są świetne jak na taką cenne ale niby jakiś słaby bo Chińczycy oszczędzali na obudowie jak go robili.No i o dziwo nikt go nie kupuje. Czekam na dalsze propozycje :)

Polelibyście jakiś telefon w stylu lg swift l7 II?

Pisząc w stylu masz na myśli wizualny wygląd, wielkość matrycy czy parametry? :P

@up Lg L7 II, a tak serio to używana Moto G, Lumia 520. Z czego najbardziej polecam Lumię 520 bo masz gwarancję że ani razu ci nie zlaguje. A jeśli wolisz Androida to tylko używka Moto G, bo czego innego w tej cenie byś nie szukał będzie się ciąć. I to w dodatku jak bardziej niż 12 letnie dziewczynki z problemami sercowymi.

Moto G to całkiem ciekawa opcja ale z tego co wiem to nie ma on wejścia na karty SD? A 8 gb pamieci z czego system zajmie z połowę to dla niektórych za mało.

Jest też wersja 16gb i lte ze slotem na karty. Ale 16gb to wydatek ok. 700zł za nowy a lte 800zł

Uważam ,że właśnie najciekawsze w tym szukaniu jest to że mamy limit 500-600. A nie 800 :P za 900 można wyrwać samsunga s3 lte :D

Jakby był duży limit to było by za łatwo :D

Zapytam tak z innej strony. Czy musi to być telefon? :D Czy może tablet z wifi i 3g wystarczy :P

Nie. Tablet nie

Za 550 kupisz Myphone cube - 5 cali 1 gb ram 4rdzenie procek....wszystko smiga elegancko w tej cenie kupic do lepszego i Polskeigo w polsce oj ciezko:) Oczywiscie wszystko na andku 4.4 kit kat (i niech niek nie wyskoczy z pixelami bo taka rzecz nie wystepuje w tym teelfonie jak to znawcy zawsze pisza:) ) w tej cenie kupisz tez zopo 4.7 cala . Smasung(zalosne ceny , nokia - bez andka nie ma co brac teelfonu nawet)

na 1 gb ramu 4,4? to malo pamieci do uzytku w takim razie ma sam telefon, kitkat dobry od +2gb imo.

ja półtorej roku użytkowałęm galaxy s2 którego sprzedałem za 500 zł, w stanie bardzo dobrym, teraz mam s3 i również polecam, lepszy od poprzednika względem technicznym ale dopracowanie wizualne troche odbiega od s2.

xperia z1 kosztuje 1k minimumCo do x7hd to jest to bardzo mało popularny jest on wiarygodny? Bo szczerze nigdy nie widziałem tego telefonu nawet na allegro jest go mało. Parametry techniczne są świetne jak na taką cenne ale niby jakiś słaby bo Chińczycy oszczędzali na obudowie jak go robili.No i o dziwo nikt go nie kupuje. Czekam na dalsze propozycje

Właśnie udowodniłeś, że nie myślisz kolego. Skoro ktoś otwiera oficjalny sklep w Polsce, ma niższe ceny, a marka nie jest tak znana jak LG, czy samsung, to musi walczyć o klientów - dobrym i tanim towarem, jeśli uważasz, że za 650-680zł kupisz telefon tak samo wydajny i o takiej samej jakości wykonania od oligopolistów z europy, to Ci pogratuluję, bo będzie to niezły wyczyn, co więcej, powiedz mi, czym różni się np. samsung w produkcji od np. takiego Iocean? prawdopodobnie Samsung jest gorszym pracodawcą od chińskich producentów - odsyłam do sieci, poszukaj sobie jak samsung traktuje swoich pracowników, nie zapewnia im bezpieczeństwa podczas produkcji nawet gdy pracownicy mają kontakt z substancjami radioaktywnymi, co przyczyniło się do wysypu nowotworów wśród pracowników, braki wypłat i same warunki pracy.

Apple też produkuje w Foxconnie, gdzie produkowane są "chińskie" telefony - składają je ci sami ludzie w tych samych budynkach, które mają pozaczepiane siatki przy oknach żeby ludzie się nie zabijali wyskakując przez okna. Dobry chiński producent to całkiem co innego niż garażówka(telefony bez marki, brandowane garażówki, jak np. jakieś Beex z tesco, goclevery, manty i inne), szczególnie, że Chiny pod względem smartfonów i phabletów są lata świetlne przed europą, bo taka jest u nich moda (też odsyłam do google)

Za 600-700zł kupisz totalny lowendowy szajs od htc, samsunga, sony, lg, który do pięt nie dorasta takiemu ioceanowi w tej cenie, co więcej, skoro sklep ma oficjalną sprzedaż to i tak masz 2 lata gwarancji, 600zł za telefon na minimum 2 lata to chyba nie dużo nawet jeśli miałoby się coś stać?

PS. do tego masz dualsima i możesz sobie aero2 wsadzić w drugi slot jeśli nie potrzebujesz

@ED. Żeby nie być gołosłownym, wystarczy przeczytać

http://www.news.com.au/finance/business/samsung-apologises-for-chemical-exposure/story-e6frfkur-1226918151837

http://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/znow-samobojstwo-w-foxconn-beda-ochronne-siatki-wokol-fabryk-13558

teraz niech mi ktoś powie, ze jest różnica między produkcją od LG, Sony, Samsungiem, a np Ioceanem, Jiayu, Xiaomi itp.

Kolejny raz polecę motorole moto g. Świetny telefon, z pełnym support od moto. Ledwo zaaktualizowali do najnowszej wersji, a już zapowiedzieli, że jako jedni z pierwszych wprowadzą najnowszego androida.

Ty czego jesteś fanbojem specjalisto z forum o grach który się wielce interesuje systemami jesteś? To nie jest mój pierwszy telefon z Androidem miałem tańsze i wszytko działo OK, przy okazji to nie moja wina że nie stać ciebie was na telefon za "kafla" i narzekacie na system który jest jak najbardziej OK.Najzabawniejsze bo zazwyczaj ci co nie mieli w lapkach wszystkich systemow to szczekaja najglosniej ze andek najlepszy - a to co to w ogóle znaczy ? Miałem Lumie 520, miałem jakieś Samsunga mini z Andkiem, nie powiem Win na smartfona jest kozacki, ale wielkie ale, nie jestem jednym z tych co kupi smartfona i wali kumoszty ze szczęścia bo ma "kororową" nokię z WIn czy jabłko i jest lans, po to kupiłem Nexusa żeby go skonfigurować tak jak mi się podoba i te wielki ALE z Win jest takie że G wielkie G mogę tam zdziałać, skonfigurować, zrobić coś więcej niż poczytać pudelka i posłuchać mp3. Z takimi tekstami "szczekać" to możesz wyskakiwać do ziomków z twojej ośki, a tutaj na kablu się opanuj trochę.

Hau hau, hau hau hau.

Buahaha, mowilem ze jestes typowym gimbofanem andka. Nie mam nawet zamiaru dyskutowac z taką biedą umysłową. Wielki "technik informatyk" co grzebie w pilkach za pomoca astro managera i mysli ze jest zaawansowany :lol:

Jak spotykam takich to pytam co dokładnie robią i głównie odpowiedź brzmi "pirace apki"

Zeby nie bylo offtopa, to polecam (jesli nowy) jakis telefon z wp (niedlugo wyjdzie 8.1 na live to ta platforma zacznie dosc dobrze wygladac),

bo jesli chodzi o najnizsza polke cenowa to chyba najbardziej rozsadne rozwiazanie.

Andek bedzie jak zawsze zamulał, iphone'a za tyle nie kupisz, a na wp mozesz jakas lumie w takiej cenie spokojnie znalezc.

Z resztą dzieki dobrym low-endom mają w Polsce dość duży % udziału.

Problemem moga być tylko gry. Jeśli grasz sporadycznie (np jadac pociagiem/autobusem do szkoly/pracy) to okej, ale jak masz zamiar robic sesje po kilka godzin to szybko przejdziesz co lepsze gry :P

O cenie to nawet nie wspominam, bo wydając na telefon kilka stówek, a później żydzić na apki za 3.50zł bez reklam to trzeba byc ostrym cebulakiem.

Co do produkcji mniej znanych marek w podobnym przedziale cenowym:

ZTE Blade V http://www.x-kom.pl/p/166136-smartfon-telefon-fablet-zte-blade-v.html

4" 480 x 800

procesor 4x1,2

1gb ram i 4gb pamięci wewnętrznej + karty sd

Zopo zp700 http://zoposhop.pl/zopo-sklep/zopo-zp700-czarny/

4,7" 960 x 540

procesor 4x1,3

1gb ram i 4gb pamięci wewnętrznej + karty sd

Iocean X7HD http://ioceanpolska.pl/smartfony/45-smartfon-iocean-x7-hd-13ghz-quad-core-5-1gb-ddr3-ram-aero2-dual-sim.html

5” 1280x720

procesor 4x1,3

1gb ram i 8gb pamięci wewnętrznej + karty sd

THL W200 http://allegro.pl/thl-w200-5-1-8-gb-4x1-5ghz-8-5-mp-z-polski-24h-i4445952330.html

5” 1280x720

procesor 4x1,5

1gb ram i 8gb pamięci wewnętrznej + karty sd

Ale nie za wiele mogę o nich powiedzieć, osobiście miałem kontakt z telefonem firmy ZTE ale nie tym modelem.