Jakie MMO polecacie ?

Cześć.
Mam zamiar zacząć przygodę z jakimś MMO które ma fajne community, przyjemnie się w nie gra.
Zastanawiałem się nad TERA Online, RIFT lub powrotem do Aion’a

MMO w które grałem i mi się podobały i dlaczego przestałem grać:

  • Aion (pogubiłem się w tej grze, nie tyle mechanicznie co nie wiedziałem co dalej robić)
  • Guild Wars 2 (80lvl, wyjście dodatków, max eq)
  • Riders of Icarus (brak powodu)
  • Black Desert (nadal czasami gram)

Nie ma nic ciekawego na rynku. Wszystko jest albo płacisz i wygrywasz, albo nudne, albo drogie (WoW, FFXIV) Zbierz przyjaciół i grajcie w co-op.

Właśnie w tym problem że żaden z moich znajomych nie lubi grać zbytnio w MMO

Tibijka.

Cóż, rift z tego co widzę i słyszę to tak naprawdę cholernie płatna gra. TERA prawie wymarła, dlatego sam przestałem w nią grać, do tego wkurza to, że zajmują się jedynie żeńskimi postaciami. W BDO w godzinach porannych lub południowych można trafić na fajne community, kiedy trolle śpią lub są w szkołach, może wróć do AIONa, jeśli dobrze Ci się grało, nie znam obecnego stanu, ale dużo się mówiło o cyrkach i zmianach na gorsze, gameforge się nie popisał. Jeśli liczysz ogółem na dobre community, to mimo wszystko zajrzyj na płatne gry, jak WOW lub FFXIV.

Polecam prywatny serwer w ArcheAge o nazwie ArcheRage NA :smiley:

FFXIV ma płatny abonament co miesiąc ?

Dlaczego akurat priv a nie global ?

FFXIV ma płatny abonament + musisz kupić grę z dodatkami.
Co do ArcheRage, ponoć większa baza graczy niż na globalu + less p2w. Tylko serwery w NA.

Priv, ponieważ normalne ArcheAge jest cholernie p2w, na yt jest filmik o nazwie “Credit Card Power”. FFXIV to gra z abonamentem jak wow.

Skup się na BDO, zrób sprzęt, dołącz do porządnej gildii i poznasz przyjemnośc z tej gry.

1lajk