Jestem chętny do pogrania w MMORPG

Witam , jestem chętny do dołączenia do kogoś aby pograć w jakieś MMORPG w które on już gra. Jedyne na czym mi zależy to aby nie było w tej grze ogromnego P2W.

Jak znajdziesz już jakie to mmo może być to pisz :smiley:

Hej , chetnie dołączę do was :slight_smile: Chcialem w FFIV ale mam tam 17lvl na trialu i nie przekonala mnie do siebie jak na tą chwile , moze dlatego ze mam spore ograniczenia niestety
Grałem w Aiona mam tam 71lvl , w terę kiedyś , gw2 nie dla mnie , expsz solo w sumie , odpuszczam to , może revelation online macie ochote ? :slight_smile:

Cześć, też chętnie pogram. Tytul grty nie robi mi znaczenia. Mam konta na GW2, Aionie, BDO, Terze, MU Legend. To konta z bardzo niskimi levelami i jestem w nich raczej “zielony” z tego powodu, że grając samem szybko się nudziłem. Mogę grać od pocztku w coś co również nie znasz bądź posiąść od ciebie niezbędną wiedzę a szybko się uczę. :smile:

Jeśli jesteś zainteresowany B2P to polecam gorąco Valnir Rok (Bez mikropłatności i głupich strojów za hajs w których jesteś niezniszczalny). Gram obecnie na Polskim serwerze i szukam osób do wspólnej gry, proszę o kontakt http://steamcommunity.com/profiles/76561198089128198/