Kanał WAGONA

Specjalnie się zarejestrowałem - zmień ówa grę ...

Stary koń a w Metina ciska -pod publikę ? Są inne zacne gierki ,może mniej popularne -może TESO ? Brakuję typowo polskiego kanału i kompendium wiedzy o tej grze coś na kształt :http://deltiasgaming.com -może warto w to iść ?Taka moja mała podpowiedz bez hejtu itd..

@Bleind przez takie podejscie jak twoje u reszty ludzi YT i Twitch wyglada jak śmietnik zrób nam to, graj w to, masz zrobic to w taki i w taki sposób. Czemu myślicie że świat kręci się dookoła was? Czemu myślicie że to wy jesteście tym głównym czynnikiem co kształtuje Twitcha i YT ? Ty jesteś TYLKO WIDZEM i powinieneś oglądać te kanały które cie interesują a nie je zmieniać bo tobie się tak podoba. Pan wagon gra w metina bo po prostu go lubi widać to na filmikach i inne osoby które grały / grają w tą grę to widzą i to doceniają, ja osobiście lubie pooglądać na tym kanale metina bo przypominają mi się dawne czasy jak się maniaczyło, a z jakiś przyczyn nie mogę teraz grać. Proste zdanie "jeżeli ci się coś nie podoba to po prostu tego nie oglądasz a tym bardziej komentujesz" prosta niepisana zasada a ludzie i tak nie rozumieją tego przekazu.

Kanałów jest tyle, że na 100% każdy znajdzie coś dla siebie ;), co do metina... Gdybym nie lubił, to bym nie grał i tyle w temacie.

Jeszcze przez kilka dni do gildii może dołączyć każdy! Zapraszam chętnych :)