Kilka pytań co do WoW'a

Na koncie bn miałem wow starter wszedłem na nie i zakupiłem za 7,50 euro. Teraz pod tym kontem pisze to co wyżej napisałem i jest tylko jedno konto

Czyli darmowy czas i tak dalej wbije Ci sie dopiero po 20lvl. Musisz go dobic i tyle, bo aktualnie masz starter, który zmieni się w bc po przekroczeniu tego 20

Może źle was zrozumiałem, ale wiecie, żeby mieć DK, trzeba najpierw mieć postać na 55. poziomie, bo od tego poziomu zaczyna grę DK?

P.S. Chyba że coś zmienili, ale wątpię.

Do Cata tak przynajmniej było w MOP nie grałem może już można :) Mam jeszcze pytanie dotyczące RAF:

e8n0gh.jpg

Tak wyżej wygląda moje konto w wow czy ktoś może mi teraz wysłać RAF, czy już po ptokach ?

Może źle was zrozumiałem, ale wiecie, żeby mieć DK, trzeba najpierw mieć postać na 55. poziomie, bo od tego poziomu zaczyna grę DK?P.S. Chyba że coś zmienili, ale wątpię.

Od kilku miesięcy nie ma już tego wymogu.

Do Cata tak przynajmniej było w MOP nie grałem może już można Mam jeszcze pytanie dotyczące RAF:Tak wyżej wygląda moje konto w wow czy ktoś może mi teraz wysłać RAF, czy już po ptokach ?

Po ptakach. RaF dziaa na tej zasadzie, że znajomy wysyła tobie link do WoWa, ty dopiero z niego tworzysz konto trialowe na którym odpalasz klucz z battle chesta.

Po ptakach. RaF dziaa na tej zasadzie, że znajomy wysyła tobie link do WoWa, ty dopiero z niego tworzysz konto trialowe na którym odpalasz klucz z battle chesta.

A nie jest tak, że do miesiąca od momentu aktywacji Battlechesta można jeszcze się do kogoś podpiąć?

Nie, bo ta osoba wysya jakby link rejestracyjny.

Masz konto Starter i dobrze, bo nie wbiłeś jeszcze żadnej 20. Dlatego masz Starter. Tak załatwili to, że jeśli masz już grę, to możesz grać do 20 lvl jak już nie masz wykupionego czasu. Więc jak już skończy ci się czas, to na spokojnie będziesz mógł grać na tym samym koncie, ale jako starter.

Podsumowując:

Do 20 grasz jakbyś nie miał wykupionego ani WoWa ani czasu.

Od 20 potrzebny ci WoW i wykupiony czas.

Już wszystko wyjaśnione, trzeba było kupić drugi BC. Jeśli kogoś interesuje konto z aktywowanym już BC + 28 dni gry to zapraszam na priv prawie za darmo :)

Szczerze, ja też zastanawiam się nad powrotem do WoWa. Może i na 100 lvl nie ma co robić( chociaż nawet na raidach z WoDa nie byłem), ale mam jeszcze inne postać do wylevelowania.

Od stworzenia konta przez 30 dni można wysłać RAF'a na to konto :) Nie ważne czy się kupiło grę i się ją aktywowało.

@up Dobrze wiedziec na przyszłość ;)

Witam, witam.

Grałem ostatnio na samym początku WoD'a , a teraz mam lekka ochotę wrócić i pytam czy warto. Jest ''fajnie''? Jest co robić? Jest zabawa? Polecacie wracać? Czekam na odpowiedzi ;)